| ιυвιтα a întrebat:

Buna TPU
Care este cel mai important lucru intr-o relatie(amoroasa)?
Cum puteti defini iubirea? Este iubirea cel mai frumos sentiment?
Funda si voturi pentru restul!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Care este cel mai important lucru intr-o relatie(amoroasa)? sinceritatea, seriozitate, banii
Cum puteti defini iubirea? Este iubirea cel mai frumos sentiment?
nu am cuvinte, da este

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Pai sunt foarte multe lucruri importante intr-o relatie, nu numai unul(cum ar fi increderea...)
Da, iubirea este cel mai frumos sentiment desi trrebuie sa ai grija ce partener iti alegi!
Iubirea nu prea poate fii definita prin vorbe, dar pot sa iti psun ca este cel mai frumos sentiment si il simti atunci cand esti cu persoana iubita!

| Above a răspuns:

Care este cel mai important lucru intr-o relatie(amoroasa)? aici cred ca este "preludiul" Cum puteti defini iubirea? asa ceva nu se defineste, se fac doar fapte. Este iubirea cel mai frumos sentiment? cand vei iubii vei stii care este cel mai frumos sentiment.

| BOTOASAMICA a răspuns:

In primul rand iubirea nu se poate exprimA in cuvinte, cand iubesti pe cineva cu adevarat mai ales de e si pria iubire adevarata din viata ta crezi ca nimeni nu mai ioubeste asa mult si nu-ti mai pasa de nimeni si nimic si apropo da intr-adevar iubirea e cel mai frumos sentiment