| KHID a întrebat:

Ce as putea sa fac sa impresionez o fatahappy...

PS : As vrea sa raspunda doar fetehappy

Dau fundita pentru cel mai bun sfathappy

Răspuns Câştigător
| SandraEve a răspuns:

Impresioneaz-o cu originalitatea ta, fa-o sa se simta iubita de tina, apreciata, si nu te comprta misogin cum fac altii invartindu-te ca titirezul in jurul ei si dupa aia sa incepi cu vorbele siropoase de 2 bani.Fii original si creativ, fa-o pur si ssimplu sa-si dea seama ca o iubesti prin gesturi aparent minore, dar care fac multe.Iti urez bafta!

4 răspunsuri:
| VelvetLight a răspuns:

Pai trebuie sa o ajuti, sa fii in preajma ei, sa vorbesti mult cu ea, sa o faci sa rada si chestii din astea. poate sa ii arati ca esti si putin gelos uneori.winking

| DiaDiana9988 a răspuns:

Pai depinde de personalitatea fetei! Daca este sensibila si romantica, ar if bine sa faci ceva dragut, cum ar fi sa ii iei o floare, sa o scoti undeva si sa dansati... Sau poti sa o impresionezi cu ceva la care esti bun.
Sper ca te-am ajutat!

| mary2032 a răspuns:

ham:-D... Pai multe e foarte simplu sa cuceresti o fata, trebuie doar sa fii romantic, sa-i dai niste florii,(asta depinde si de varsat) sa vorbesti frumos cu ea, vorbe dulci, multa afectiune si dragoste (daca astea doua nu sunt, nici toti bani din lume nu ar putea sa aduca aRomania si fericirea dar mai ales iubire)... dar de multe ori gelozia pune mereu capat la o relatie, deci incearca sa eviti astfel d scene, si sa-i faci surprize placute. :-D SPER CA TE-AM AJUTAT! kiss

| pinkpink a răspuns:

In primul rand sa te porti frumos cu ea si sa-i iei apararea in unele probleme legate de scoala.Sa fi alaturi de ea daca are vreo problema si sa te implici in cazul in care are nevoie de ceva. Sper ca ti-am fost de ajutor!