| EduardAlexandru122 a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa ma ajute cineva cu un sfat sau ceva gen. Cum sa ma imbrac bine sa fiu pe placul unei fete?, as prefera sa raspunda o fata daca se poate.

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

Niciodata cu geaca neagara
uita-te la oamenii de pestrada ca toti sunt imbraati in negru
tu ia o geaca de elvetian
http://images5.okr.ro/......00_700.jpg

ia un tricou colorat

Ia niste blugi mulati si baga mereu in chiloti cateva sosete pentru ca, chiar daca nu e treaza
tot sa se vada ca ar fi ceva apetisant acolo
fetele se uita dupa cat de sexy esti asa ca trebuie sa se vada ca e mare
Incerca niste blugi intregi nu rupti ca rupti au toti nenorocitii de care ii spun tatal ei sa se fereasca
Incerca niste pantofi cu alb si cu rosu
si chiar daca faci putin frigu nu te imbraca gros ci sexy
incearca si un ceas cu limbi neaparat si nu chici ci de lux
http://media.tumblr.com/......r2pl23.jpg

femeile sunt satule de barbati cu creasta
si cu pantalonii tociti si rupti
tu incerac sa fii ca Iohannis
Un om de calitate
pentru ca femeile care nu sunt curve vor ceva de calitate pentru vietile lor

Daca iti doresti o femeie adevarata care sa nu te insele care sa nu isi bata joc de t
Atunci si tu trebuie sa fii un om demn credincios cu foarte mult bun-simt

Lasa manele
incearca ceva blues jazz rock folk