| crazyinlove a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti ciufuleste parul, te prinde de "nasuc" si cateodata mai rar de obraji si nu zice nimic zambeste...laughing

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Îi eşti simpatică.
Treci la atac.

10 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Înseamnă că vrea să te binedispună şi că îţi poartă o simpatie sau te place.

| Nykwtza a răspuns:

Ii este draga de tine!

| Chαяtreux a răspuns:

Te place?laughing

| GoBackInFuture a răspuns:

Inseamna ca ori are doi ani, ori ii place de tine ori ca simte o oarecare simpatie pentru tine si ca te considera draguta, dar nu se simte per total atras de tine.

| diia29 a răspuns:

Simte o simpatie pentru tine, poate ca amica, dar cel mai probabil te place puppy dog eyes

| Disstrict a răspuns:

Eu cred ca doreste sa se faca hair stilist si nu are pe cine proba si incearca si el pe cine poate. Dupa ce vede ca ii un dezastru ce o facut cu parul tau te trage de nas si de obrajiori sa nu iti dai seama ca freza ta ii oribila (LOGIC NU>?)

| sskumpik a răspuns:

Te place! si da o data fundita aia k o tii degeaba tongue Ofera`mi-a mie:Xtonguelaughing)

| Cristicata98 a răspuns:

Te place baaa

| hashas4tpu a răspuns:

Probabil ca incearca sa iti faca o vizita intre picioare!laughing)