| davidut11 a întrebat:

Buna TPU cei pot lua prieteni mele de craciun ...prefer sa-mi dati linkuri cu ce ati gasi voi pentru prietena voastra

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Cosmin_1970 a răspuns:

Un urs mare de plus fetele adoara

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Jucarii de plus, bomboane de ciocolata, cercei, daca citeste si stii ce carte vrea, un parfum, mai zicea o prietena de-a mea, placa de intins sau cizmele la care viseaza din varalaughing) poti si asta, daca ii stii filmele preferate fa un dvd cu ele si adauga la el si o brata handmade, lucruri personalizate, (aici intra tot ce se poate personaliza)..si nu mai stiu

Răspuns utilizator avertizat
| CeInteleptul a răspuns:

Ii cumperi niste bikini si apoi o pui sa iti facea ea un cadou de craciun. ca na merti un pic de atentie

| CeInteleptul a răspuns:

Ma esti nesimtit?
cum sa intrebi asa ceva
cumpara-i la femeie ceva dragut. ce ii place ei. scoate-o in oras. mergi la cinema. apoi pune-i in buzunarul de la palton sau geaca ceva dragut care o sa ii placa. da trebuie sa te invat eu pe tine mai david?

| DNSK a răspuns (pentru CeInteleptul):

Davidut, nu davidlaughing si app Mihaitzacel esti tare fratelaughing))