| TheMusicBoy a întrebat:

Cred ca imi plac baietii...De ceva vreme cand vad un baiat dragut sau frumusel simt ca si cum m-ar atrage. Va rog fara insulte. As vrea sa cunosc baieti cu aceeasi problema ca si mine dar sunt rusinos. Cum as putea sa intalnesc baieti cu aceeasi problema ca si mine din orasul meu?

8 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Hmmm! Este mai greu, dar se poate. Eu am avut intalniri de acest fel cu 7 baieti pana mi-am gasit iubitul. Legatura cu ei, inclusiv cu iubitul meu, am luat-o pe site-uri gay. Cred ca pe site-urile speciale poti lua legatura, dar trebuie avuta mare grija, ca pot fi si din cei care doar sondeaza. Si fara poze de la inceput. In nici un caz poze nud.
La inceput o inalnire sub nume fictiv la un local, terasa e cea mai indicata. Daca este sa iasa ceva, la urmatoarele intalniri o sa fie, daca nu, ce-ai avut si ce-ai pierdut. Am avut si o intalnire la un local cu unul (al optulea), dar a ramas doar atat.
Si fara destainuiri despre adresa si date personale la inceput.
Din cei 7 baieti cu care m-am intalnit doar 2 imi cunosc adresa: iubitul meu si un altul care-l suplineste cand acesta este plecat din tara big grin si cu care ne cunostea de dinainte. Din ceilalti 5 doar unul imi stie numele adevarat.
O perioada de discutii pe net este necesara. Cu unul din cei cu care m-am intalnit de mai multe ori si care-mi cunoaste numele, am discutat 5 ani pe net inainte e a ne intalni.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Si inca ceva: nici unul nu era din localitatea mea.

| Justme1997 a răspuns:

Poate este vreun grup pe Facebook

| TheMusicBoy explică (pentru Justme1997):

Nu am Facebook. Am parinti mult prea stricti!

| ShamelessQboy a răspuns:

Hmm, nu stiu ce sa zic, dar si eu mai mult constrans de actuala iubita, cred ca am devenit bisexual!
Ciudat este faptul ca înainte mă credeam hetero convins, iar acum dupa o vreme de practica trebuie sa recunosc ca a inceput sa-mi placă rolul!

| TheMusicBoy explică:

Apropo am 12 ani...

| Lawrrrr a răspuns:

Popti sa vorbesti cu mine happy

| TheMusicBoy explică (pentru Lawrrrr):

Bine! Astept sa imi trimiti mesaj.