| MissBlack a întrebat:

Credeti ca diferenta de 4 ani este mare? Eu am 14 ani si iubitul meu are 18.Prietena mea mi-a spus ca este cam mare fiindca el se gandestte la sex si blah blah blah dar si baieti care au 13, 14 ani se gandesc tot la lucrul asta. Ce parere aveti? Dau fundita!big grin Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Nu e o diferenta mare. Ce e important e mentalitatea voastra
Habar nu am de unde aceasta perceptie ca numai baietii se gandesc la sex. Daca e sa te gandesti rational, in orice relatie intervine la un moment dat sexul.Insa din nou, depinde de cei doi cat asteapta si de ce.Si daca el face aluzii referitoare la sex si tie nu iti convine da-i papucii si gatawinking

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Baietii de 13, 14, 15 ani se gandesc la sex...baietii de 17-18-19 fac sex.

Observi diferenta?

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu este deloc mare oh go on

| Miauti a răspuns:

4 ani nu este o diferenta mare, dar la varsta asta pe care o ai pare mare din alt unghi.

| andreea_1536 a răspuns:

Dupa parerea mea e mai bine sa fi cu cineva mai mare decat tine pentru ca gandeste diferit si e mai matur sa stii ca depinde foarte mult de persoana, nu toti``astia mai mari`` se gandesc numai la sex si sa stii ca diferenta de varsta nu e foarte importanta daca va iubiti, eu am un prieten cu 8 ani mai mare decat mine si ne intelegem foarte bine. E normal sa se gandeasca si la sex, orice baiat se gandeste la asta pana si fetele, dar daca e cu tine din iubire nu iti va cere asta decat daca si tu vrei.

| MANDY_2679 a răspuns:

Mda...cam asa e. si aia mici au aceleasi ganduri si mai nou le pun si in practica laughing
daca va iubiti, bafta!

| BurnAlex a răspuns:

Nu e mare diferenta! intre mine si by mea e aceiasi diferenta de 4 ani! fiin fata ai un atu, femeile se spune ca sunt mai mature decat barbatii, asa ca, daca problema e privita din unghiul acesta, sunteti tot cam pe acolo:p! Daca voua va e bine nu mai conteaza nimic! iti doresc fericire langa el!

| geogi a răspuns:

Si eu am 15 ani si iubi meu 19 nu ii mare diferenta daca esti cu o persoana mai mare aceea persoana are mai multa experienta de viata si te poate invata mai multe si la faza cu sexu ori ce baiat de ori ce varsta se gandeste la asta nu asculta ce zice lumea daca va intelegeti si va iubiti o sa tina!

| robu a răspuns:

Ori cum daca o sa va intilniti mai mult timp o so aveti daca tu il iubesti si el simte aceias pentru tine traesteti viata din plin!