| GiuliaSilvia a întrebat:

Cum ii sa te saruti cu limba? Ce trebuie sa faci?

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Haideti mai ca speriati fata.
Nu mai totul vine de la sine e foarte simplu mai ales daca partenerul tau face primul pas ca asa e normal din raspunsurile de mai jos ti se pare scarbos k si mie mi se pare acum ca am citit cu toate ca si eu m-am sarutat cu prietenul meu asa si nu mi s-a parut deloc scarbos laughing dar sti cand auzi de la altul zi se pare aiurea. Pai de sarutat normal cred ca sti.E simplu deschizi gura si cam atat in rest totul vine de la sine sa stii! E misto chiar laughing Imi amintesc cat sa chinuit prietenul meu sa ma invete si ma bufneste rasul sincer laughing

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RoXyyR a răspuns:

Va sarutati si totu vine de la sine asta nu e ceva care se explica sa stii totu vine de la sine

| andreiemil a răspuns:

Va sarutati si tu iti introduci limba in gurita lui si el in a ta si limbile se freaca una de alta sau el iti mangaie linba cu buzele lui - sarut frantuzesc

| GiuliaSilvia explică:

Intrebare pusa de sora mea (13 ani )

| amalia12345 a răspuns:

Pai e foarte simplu.nu e scarbos sau nu stiu ce.e doar un simplu sarut.intr-un fel e scarbos daca il faci cu cineva pe care nu il iubesti dar daca il faci cu pers iubita este chiar foarte romantic.(fundita?)

| Maliiiii a răspuns:

Totul vine de la sinelaughing).