| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

Cum iti dai seama daca ai himen elastic sau nu?
FUNDA!

10 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Tragi de el.

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru zdrangoi):

LOL...

| zdrangoi a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Iti dai seama...
Ce placere!

| Raptorz a răspuns (pentru zdrangoi):

Epic raspunslaughing

| ValyCoolBoy a răspuns:

yawn Fute'te si o sa iti dai seama laughing

| grab a răspuns:

Daca ai sau daca ai avut? in care moment vrei raspunsul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci sa bagi o cinsterna in tine si vezi daca intra sau ceva o impinge afara.

| extreme0708 a răspuns:

O sa iti dai seama de lucrul acesta doar la primul contact sexual cu penetrare. Si in functie de durere o sa iti dai seama daca e elastic sau nu.

PS. Sa nu iei ce am scris eu mai sus ca pe o incurajare de a face sex, asteapta ca ai timphappy

| CrissIoana a răspuns:

Din moment ce ai avut repetate contacte sexuale si de fiecare data te-a durut putin, e probabil sa ai himen elastic. Nu stiu cu certitudine, cel mai bine stie doctorul ginecolog.
PS: Pentru evita diferite probleme, du-te la ginecolog.