| SpeșălGirl a întrebat:

Cunosc un baiat de un an.El mereu cand ma vede imi face complimente si se comporta special cu mine.Saptamana asta l-am chemat pe afara si a spus ca are de invatat pentru sfarsitul saptamanii, pentru un examen si dupa m-a intrebat daca o putem lasa pe saptamana viitoare.I-am zis ca da si a zis ca atunci asa ramane.Intrebarea mea este: Daca nu mai spune nimic saptamana viitoare, adica sa ma cheme, sa ii spun eu:"Hei, ce faci? Mai iesim?", sau sa nu ii mai zic nimic?

1 răspuns:
| 35ht35h a răspuns:

Stai linistita, daca te iubeste nu o sa uite. Dar daca uite il poti baga in seama, dupa lasi impresia ca nu iti pasa de el ii poti spune "Mai iesim?" daca nu iti spune.