| girlbrushedpink3 a întrebat:

tot am vorbit zilele acestea cu un baiat pe fb(il cunosc din vedere) si mi-a propus tot acum cateva zile sa iesim si mi-a zis ca dupa ce termina cu ceva examen sa iesim si am fost de acord gandindu-ma ca ma va chema saptamana viitoare sau in week-end(duminica), si m-a chemat maine, culmea nu pot, am si eu niste pregatiri un fel de meditatii si i-am spus ca nu pot maine si poimaine, si nu mi-a mai raspuns. Chiar nu doream sa il refuz, ca vreau si eu sa iesim, da nu stiu ce sa ii zic sad va rog ceva sfaturi?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Crede ca il eviti intentionat, suna-l cad ai timp liber si invita-l tu de data asta

| Morphines a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el din cate inteleg pe FB si spune-i ca iti pare rau, este o chestiune pe care nu o poti amana, iar el trebuie sa inteleaga. Propune-i sa va intalniti in weekend-ul viitor, sau ma rog. Ii poti spune ca asteptarea este mai dulce!hee hee