| CherryGirl67 a întrebat:

Buna TPUbatting eyelashes
Curand o sa fie ziua mea, si as vrea sa mi-o tin. Nu am asa multi prieteni adevarati asa ca nu o sa chem multi. As vrea sa-l chem si pe baiatul de care imi place si cu care ma inteleg foarte bine. Doar ca nu imi tin ziua acasa, mi-o tin la o pizzerie si nu as vrea sa pic nasol in fata luistraight face
Ce credeti, daca nu vor fi multi invitati si vom fi la o pizzerie va avea o parere nasola despre mine?straight face

P. S. El este genul "cine sunt eu"

mersilove struck

Răspuns Câştigător
| MakeMeSmile a răspuns:

Ceao :X Daca acest baiat despre care vorbesti tu este atras de tine cat de ptin nu ii va pasa unde iti ti ziua de nastere oh go on Important e ca l-ai chemat si chiar daca este genul " Cine sunt eu " are un suflet care poate fi inmuiatwinking Si crede-ma foarte usorbatting eyelashes Sincer eu iti urez multa bafta si o zi de nastere fericita, la muti ani si sa primesti tot ce iti doresti :X :X :X Te pup :*

2 răspunsuri:
| aliybella a răspuns:

Cu cat mai putini atat mai bine cheama prietenii adev cheama-l si pe el si ai grija sa nu te axezi numai pe el, poarta-te cum te porti si cu ceilalti, nu-i acorda prea multa atentie
sfat: baietii apreciaza mai mult o fata ce ii trateaza cu indiferenta dar e sexy si amuzanta in acelasi timp, decat una care arata ca e in limba dupa ei

| VampireღOnyx a răspuns:

Da-mi un mesaj pe privat, te rog!