| anonim_4396 a întrebat:

In cateva zile o sa fie ziua mea si nu o sa mi-o fac acasa. Eu as vrea sa scot niste prieteni undeva sa le fac cinste, dar unde sa ii duc la un pub, la o pizzerie.?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ai spus cati ani ai, dar la o pizzerie ar fi foarte ok daca esti minor.

| R0R0 a răspuns:

La o pizzerie

| Anonimuserr a răspuns:

Da e perfect la pub pizzerie sau restaurant.
E o alegere foarte bună, crede-mă.
Ok, o zi bună și sepr liniștită!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la un club daca vreti sa va distrati.

| Pufoseniiee a răspuns:

Daa, e bine la o pizzerie, platesti tu pizza, le faci cinste si cu suc, etc, apoi va plimbati. :33

| Bogdan_Sterie_1986 a răspuns:

Cea mai buna pizza din Bucuresti o poti gasi la Pizzeria da Michele
https://www.facebook.com/......766936141/