| necunoscutapentrutoti a întrebat:

Buna TPUhappybig grin sa va spun ce s-a intamplatbig grin astazi pana sa plec de la scoala m-a oprit un baiat pe holul clasei unde invat eu, si m-a bagat intr-un colt si mi-a spus sa ii dau numarul meu de telefon (acum 2 ani am fost impreuna cu varul sau,si vara trecuta cu un prieten de-al lui,si nu stiu daca el vrea doar "sa ma incerce" sa vada cum sunt(nu la patlaughing ) si ma tot lua de mana,si de solduri,si l-am intrebat cu ce scop vrea numarul meu,si a spus ca vrea sa fie cu mine,si am spus ca daca vrea intr-adevar sa fie cu mine,sa imi demonstreze,si m-a intrebat cum? sarutandu-ma,si eu am spus ca nu,si m-a tot implorat sa ii dau numarul de telefen,si am zis ca ma gandesc si poate i-l dau maine,si a spus ca daca nu i-l dau nu ma mai lasa in pacelaughing acum nu stiu ce sa facthinking ce sfat imi dati? mentionez ca nu prea imi place de el, adica nu arata prea bine fundabig grinkiss

Răspuns Câştigător
| AndreeaDiana0412 a răspuns:

Wow, asta e o "poveste" amuzanta! Ca sa-ti demonstreze ca te place ar trebui sa-l pui sa faca lucruri care ti se par importante la un baiat. Sau sa-l iei sa vorbesti in particular. Si crede-ma conteaza ce simte pentru tine. Si ca sa-ti placa de un baiat prima data trebuie sa aiba suflet bun, apoi sa arate bine. Sper sa-ti fi fost de ajutor!winking

| necunoscutapentrutoti explică (pentru AndreeaDiana0412):

Da,mi-ai fost de ajutorkiss
multumesc

13 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Oricine merita o sansa! Acorda-i una!happy Cine stie poate e alesul... poate nu, merita incercat!

| necunoscutapentrutoti explică (pentru lolly):

Cine stie
dar nu prea cred ca el este sortitul meuwinking
multumesc pentru sfatbig grinkiss

| Demonull a răspuns:

laughingCe prostie ..na ce sa facem nu toti stim sa cucerim o fata, pai presupun ca are 15 ani..si e tipul smecheras, golanas dupa parerea mea (cocalar)dar asta e doar parerea mea, daca vrei o relatie serioasa nu te incurca cu dihaniile astealaughinglasa-i pe planeta lor unde se simt macho.Un baiat atent e mai subtil happy

| InnaBotezatu a răspuns (pentru Demonull):

Sunt de acord cu tinewinking mai gandeste lumea si pe aicilaughing

| necunoscutapentrutoti explică (pentru Demonull):

Da,ai ghicitwinking
are 15 ani, si se crede un smecheras
multumesc pentru sfatbig grin

| Epiico a răspuns (pentru Demonull):

LOl ma aditu ba tu esti analfabet sau ceai am baiete du-te naibi al scoala si invata ce inseamna cocalar idiotule de ce sa fie baiatu cocalar ca se da si el la o fata carei place
Doamne ce idioti in zilele astea nici cand is mari nau minte asa ca nai ce sa le zici ca na dcas prosti ce sa le faci
Asa ca du-te draq la scoala si invata de la profa de romana ce inseamna idiotule cocalr si dupa spune
LOL ce Oameni cretini
si chiar daca parerea ta ce draq ma cai cocalar ca se da la o fata LOL

| Heille a răspuns (pentru Epiico):

fara suparare, dar eu cred ca tu ar trebui sa mai dai pe la scoala inainte sa corectezi pe altcineva. in primul rand e "ce ai " nu "ceai", in al doi-lea rand e "nu au "sau "n-au" nu "nau", si nici "nai " nu e corect, din cate stiam nai-ul este un instrument muzical, si semnele de punctuatie sunt sublime insa lipsesc cu desavarsire...
Ce pot sa spun... succes la scoala!

| lolly a răspuns (pentru necunoscutapentrutoti):

O fata poate imblanzi orice leu! Asta daca stie cumhappy

| Epiico a răspuns (pentru Heille):

Ba tu ori esti cam prost nu nu stii sa citesti am zis ca ala e cam prost adica el cand sa da sa cucereasca o fata inseamna cai cocalar
Apropo numi time mie lecti d emorala cum sa scriu fac ce vreau asa ca
SHUT UP

| Heille a răspuns (pentru Epiico):

Tot nu ai dat pe la scoala, ha? ntz ntz.

| anonima3389 a răspuns:

Da-i nr.n-ai nimic de pierdut.dar sa nu cedezi la pat:p

| Marry410 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, pote sa fie adevarat poate nu, e posibil s ate incerce..scz..ai grija