| MarianPapuc98 a întrebat:

Buna TPU.

Daca am sub 18 ani si cer la farmacie prezervative, imi da? Daca nu mi-ar da ar fi o mare prostie, in loc sa incurajeze sexul protejat, ei ne pun sa facem neprotejat laughing. Ce parere aveti?

13 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Desigur,daca tot o faceti, sa o faceti protejat.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îţi dă, stai liniştit, pe farmaciste NU le interesează ce vârstă aveţi!
Se vând prezervative şi copilaşilor de 10-12 anişori laughing

Toate cele bune.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intri intro farmacie unde nimeni nu te stie/cunoaste si ceri prezervativele dar sa marimea care ti se potriveste si te asigur ca vei fi servit fara sa te mai intrebe nimeni nimic. De asemenea prezervativele le poti cumpara din orice supermarket unde le pui pe banda si le platesti fara sa te intrebe cineva ce faci cu ele sau care este varsta ta. Nu umbla cu cioara vopsita zicand ca-i papagal ca nu te va crede nimenea.

| ywar a răspuns:

Daca-i draguta farmacista mi-e ca te-mpinge necuratul si faci nefacute.
Eu nu inteleg de ce unii dintre voi puneti intrebari doar asa sa va aflati in treaba...

| Lawliet14 a răspuns:

Iti dau si daca ai mai putini ani.

| Hitback a răspuns:

Cine crezi ca sta sa intrebe daca ai 18? Ei se gandesc ca vei mesteca prezervativul precum copilu asta
https://m.youtube.com/watch?v=CE2hdFtadv0

| Hitback a răspuns (pentru Hitback):

Daca ai sub 18 * corectez.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Tu du-te si cumpara si nu mai cauta scuze prostesti laughing
N-o sa fii refuzat, nu-ti face griji tongue

| Mirke a răspuns:

Am o parere proasta despre logica ta! Poti lua si de la aprozar, la toate casele de marcat gasesti in marketuri! de ce nu ti-ar da a farmacie?

| Just4Joker075 a răspuns:

Iti da, le da la copii de 13-14 ani, si nu iti da tie la 16-17, nu are cum sa nu iti dea, ei au nevoie de vanzare asa ca iti va da si tie, fundă?

| MrNob0dy a răspuns:

Pai doar ceri prezervative nu votca happy normal ca iti vor da

| Mirke a răspuns (pentru MrNob0dy):

De aceea nu le da minorilor vodka, ca sa aiba bani de prezervative, Da voi nu ati primit moca de la Crucea Rosie? eu am primit si pe strada!

| MrNob0dy a răspuns (pentru Mirke):

Eu nu folosesc happydar nu incurajez sa faca si altii la felhappy, poate doar in cazuri speciale
asa moca nu ar fi stricat, dar nu am primit