| RaulSpătar1996 a întrebat:

Buna TPU, dacă ma termin repede, dar nu neapărat in primul minut..gen nu sufăr de ejaculare precoce dar după 5 10 minute sunt gata, înainte rezistam si 20 de minute. Ce s-a schimbat? De ce îmi vine sa ma termin mai repede? Sa consult un doctor?

7 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Cati ani ai?

| RaulSpătar1996 explică (pentru epurasu):

21,iar viata sexuala am inceput-o la 15.6 ani o faceam cate 20 + min. habar n-am ce s-a întâmplat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cazul sa discuti cu un psihoterapeut sexolog specializat pe probleme de dinamica sexuala. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria. Un act sexual normal trebuie sa dureze 5-7 minute. Daca dureaza sub 5 minute este nesatisfacator, iar daca dureaza peste 7 minute este prea mult si obositor.

| RaulSpătar1996 explică (pentru Emilian65):

Depinde.mie imi placea cand dura mult..si o satisfaceam si pe ea..nu stiu ce s-a întâmplat..cred ca am o problema, am facut-o cu o fata care m-a excitat corpul ei rau..si dupa ma masturbam cu gândul la ea și ma terminam destul de repede.tin sa cred ca sufăr de supraexxitare..sau cum se zice.

| Tatsel a răspuns (pentru RaulSpătar1996):

Posibil, incearca sa te masturbezi cat mai rar si sa prelungesti timpul pana la ejaculare(edgeing). Si sa vorbesti cu ea, ea trebuie sa fie intelegatoare.

| Violleta2022 a răspuns (pentru RaulSpătar1996):

Dupa cum am banuit, 5 minute de sex si gata, crezi ca ai satisfacut o femeie doar pentru ac tu te-ai terminat. halal partida de sex!
Si te mai miri de ce nu stau fetele cu tine... de aia, ca nu ai habar cum sa le satisfaci o fata sau poate nu ai cu ce, daca ai un cuculet mic doar.