| Mihaela1579 a întrebat:

Bună TPU, dacă sunt verisoară îndepărtată cu un băiat de care îmi place ar avea ceva dacă am fi împreună? Adică bunicii mei adevăraţi au avut doi copii, iar bunicul meu din partea mamei vorbesc. nu îi cunosc din partea tatălui...se căsătorise cu o femeie cu care a avut 2 copii, pe mami si fratele ei. Bunica mea înnebunise. iar ei au divorţat si pe baiat i l a lăsat bunicii, iar bunicul meu a luat o pe mami în grijă si s a căsătorit cu alta femeie, cu care eu nu am nicio legătură de sânge. iar verişorul meu e rudă cu bunica mea vitregă cum s ar zice. are ceva, deci?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cîti ani ai tu? Dar el?

| Mihaela1579 explică (pentru CristiDinBucuresti):

El 18 eu 16. Am mai avut relatii cu baieti mai mari, keep calm

| Jhfdfd a răspuns:

Incest laughing. Teoretic sunteti rude, fie cat de indepartate dar nu mi se pare ok sa fiti impreuna. Insa daca e sa o luam cu incestul si de astea am ajunge sa realizam ca toti fie cat de necunoscuti suntem rude.
Deci e ok daca pot spune asa laughing. Dar eu una nu as face asa ceva, l-as indeparta sa nu imi para rau mai tarziu.
Dar faci cum creziwinking!
O seara placuta happy!

| Mihaela1579 explică (pentru Jhfdfd):

Nu suntem rude de sânge... şi dacă ar fi să o iau aşa... el e verişoru lu verisoru lu verisoara lu cumnata lu mamae si mamae nici nu e ruda de sânge cu mine.laughing) o.o te-am bagat in ceata?

| Jhfdfd a răspuns (pentru Mihaela1579):

Putin, dar acum faci ce vrei, este alegerea ta happy.

| neutrino a răspuns:

Nu are nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti rude prin alianta. Ai liber happy

Răspuns utilizator avertizat
| Conficker a răspuns:

Teoretic n-are nimic, practic veti fi aratati cu degetul...