| Davix1349 a întrebat:

De ce atunci când mă masturbez, chiar înainte de a ejacula am o durere la capul penisului?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca miscarea ta este foarte violenta, sau te masturbezi prea mult.
Ia o pauza de 1-2 saptamani, pana se reface tesutul lezat si pe viitor, fa-o cu blandete.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ai dreptate Ana. si In plus nu te masturba asa de des, pentru ca din cate am auzit daca o sa inveti acest mod de a obtine placerea, este foarte probabil sa ai dificultati sexuale in contactul sexual cu o partenera (dificultati de erectie, ejaculare precoce sau tardiva etc.)

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil de a da un raspuns avizat in astfel de situatii. S-ar putea ca medicul urolog sa-ti poata oferi un raspuns adecvat in urma unei consultatii. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza masturbarii in exces.