| PsyhoChild a întrebat:

Buna TPU.
De ce cenzureaza japonezii filmele porno?
Nu mai vad nicio satisfactie in a le vedea daca sunt cenzurate.

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a fi cu adevarat satisfacul te sfatuiesc sa incepi sa vizionezi filme porno reale, cu actori in carne si oase si nu acele desene care pana la urma urmei sunt...pentru copii. big grin

| PsyhoChild explică (pentru corbulalbrosu):

Ce desene? Eu vorbesc despre filme reale porno cu japonezi.

| SorinelCopilu a răspuns (pentru PsyhoChild):

Da stiu in **** mea e foarte naspa poti sa cauti in engleza uncensored dar japonezele sunt foarte murdare frate nu se epileaza

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu știu dacă/cât cenzurează, dar știu că au ei un film 'Ai no korîda', care e destul de explicit. tongue

| BogdanBz a răspuns:

Pai in primul rand din ce stiu eu aia nu se rad intre craci, deci vrei sa vezi in toata splendoarea un mega strat de ***? Plus ca japonezii au dotarea mica, e ca si cum ai vedea un viermisor intrand intr-o pestera. ce mare satisfactie poti sa ai din a urmari asa ceva? Mai bine te uiti la un anime xxx decat sa stai sa iti faci idei de ce se intampla intr-un film xxx japonez.

| PsyhoChild explică (pentru BogdanBz):

Unele au pieptul mare...Si eu am fetish cu sunetele pe care le scot =]]]

| BogdanBz a răspuns (pentru PsyhoChild):

Atunci cauta fratele meu o filipineza, la ce saracie au aia in tara la ei, in Romania o sa li se para lux.

| PsyhoChild explică (pentru BogdanBz):

Pai mie nu imi plac filipinezele.imi plac femeile cu pieptul mare

| BogdanBz a răspuns (pentru PsyhoChild):

Ia o filipineza grasalaughing iti faci 2 fetishuri in acelasi timp.

| PsyhoChild explică (pentru BogdanBz):

Da nu vreau filipineza. termino cu asta.eu vreau ceva mulat cu tate mari si cu fund mare.in niciun caz o filipineza

| Claudia2018 a răspuns:

Intra si tu pe PornHub si uita-te acolo la filme xxx normale, nu cu japonezi cenzurati! rolling on the floor)

| AlexaIsHere a răspuns:

Sa nu se vada ca-i fake laughing

| Chitimus_Matei_1998 a răspuns:

Pentru ca japonezii sunt mai pudici

| fatasãcsi69 a răspuns:

Deoarece fiindca pentru ca