| Deliaa94 a întrebat:

De o perioada de timp tot visez un fost coleg de liceu( liceul l-am terminat acum 10 ani). L-am visat de mai multe ori fără sa ma gândesc la el sau sa fi avut vreo treaba cu el in trecut. Nu înțeleg de ce oare? Chiar aseară mi s-a întâmplat ca ne-am întâlnit la o petrecere unde ne-am îmbrățișat și ne-am sărutat, adică îmi plăcea de el in vis și lui de mine. Oare înseamnă ceva visele astea? Adică n-am avut nici o data vreo legătura cu el! Voi ce credeți?

4 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Ti-a placut de el in trecut, sau aveai un oarecare interes pentru el? Cred ca in capul tau este inca o chestie neterminata si de asta

| RoCkKiD a răspuns:

Inseamna ca pe undeva ai o atractie fata de el pa care ti-ai negat-o sau ai incercat sa o uiti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă l-ai visat, asta înseamnă că aveai legătură cu el.

| Andreeush a răspuns:

Probabil l-ai visat fiindcă îți place de el.