| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca atunci cand visezi ceva/ pe cineva este pentru ca te gandesti mareu la el.
De multe ori mi s a intamplat sa il visez pe cel pe care il plac, insa atunci ma gandeam mai tot timpul la el si vorbeam mereu cu el, iar asta mi se parea normal (sa l visez) pentru ca ramanea in subconstientul meu. Insa acum, cand nu ma mai gandesc deloc la el, cand nici nu mai stiu cum arata. cand (parca) nici nu mai imi place de el, de ce il visez?
Aseara l am visat, dar nu inteleg de ce. Nu e impo. sa va spun visul, vreau doar sa stiu daca e vreo cenexiune intre noi doi, vreo legatura?
A trecut ceva tp de cand nu l am vazut si nu gasesc nici un motiv.
Sa fie la intamplare?
as vrea sa ma lamuriti, daca stiti. Multumesc!

3 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Da,te inteleg. Vrei sa ti-o pui cu el, dar subconstientul tau inca nu accepta ideea.De asta ai si vise porno si perverse cu el. Oricum, nu te condamn ca esti gay.Multa lume este, numai ca nu recunoaste.

| Drolja a răspuns:

@gabrielutzu, chiar nu vreau sa iti explic nimic, nu mi voi bate capul cu tine. Nici nu vreau sa imi imaginez cum ai ajuns la concluzia ca s baiat. Daca crezi ca esti amuzant. sa stii, nu esti nici pe departe!

| 1Mihai1 a răspuns:

Subconştientul tău încă îl mai placehappy.