| EmmaShefferd a întrebat:

Desi am terminat si liceul acum 2 ani..totusi visez adesea intamplari dar in cadrul scolii, exemplu aseara cica ma certa dirìga pentru ca ma intalnit pe strada cand trebuia sa fiu la ora.Eu eram pe strada pentru ca chiulisem deoarece fusesem la politie sa il astept pe un baiat care imi placea si era retinut din nu stiu ce motivelaughing.Sau visez cel mai adesea ca sunt in gimnaziu cu vechii colegi si eu sunt inca indragostita de acel tip care imi placea atunci, cel mai smecher din clasa. De ce oare tot visez asta, scoala sad? jur ca nu inteleg.

Răspuns Câştigător
| h05t4g3 a răspuns:

laughing))) să sperăm că-i doar o coincidenţă, sau cine ştie poate-i soarta în plină desfăşurare big grin

sper totuşi să-ţi găseşti răspunsul happy

7 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Visezi scoala, deoarece ti-a placut mult, si probabil ai numai amintiri frumoase de acolo. Nu? E ceva logic sa iti aduci aminte din cand in cand.

| EmmaShefferd explică (pentru strengaritzza):

Nu ai inteles...eu nu-mi amintesc, eu visez ca si cum as continua scoala in vis...adik evenimente noi happy

| strengaritzza a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Stiu ce ai spus, visezi inca la ceea ce ai facut cand erai la scoala.winking.

| EmmaShefferd explică (pentru h05t4g3):

Madalin il chema pe tipul de la politie retinutlaughing) coincidenta mare, pentru ca m-am trezit rostindui numele

| h05t4g3 a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Mulţumesc pentru fundă! Fiind, doar, membru junior(al TPU) nu pot răspunde în privat happy. Dar cresc eu mare laughing))

| h05t4g3 a răspuns (pentru EmmaShefferd):

laughing))) să sperăm că-i doar o coincidenţă, sau cine ştie poate-i soarta în plină desfăşurare big grin

sper totuşi să-ţi găseşti răspunsul happy

| scofield02 a răspuns:

Si eu am aceleasi vise ca tine.De cand am intrat lal liceu visam destul de des ca sunt din nou in generala cu fostii colegi, si acum de cand am terminat si liceul visez ca sunt in liceu.Probabil nu ne place la facultate si ne este foarte dor de colegii din liceu, cel putin mie, imi este foarte dor de scoala am multe amintiri.As vrea sa renunt la fac si sa ma inscriu din nou la scoala