| Giulia97Anna a întrebat:

Deci de unde sa incep? La mine la liceu este un baiat foarte dragut, si am aflat de la o colega de clasa ca are prietena crying Cand am aflat am decis sa nu ma bag. Oricum cu acest baiat am avut o intamplare acum un an cand eram clasa a 9, acum sunt a 10.Deci ne intoarceam de la magazin, eu si o colega cu care ma inteleg foarte bine, si in fata noastra era el si cu cativa prieteni de-ai lui.Si ei bine, nu puteam sa trecem de ei, si mergeau ca niste babe laughing Si el m-a vazut si le-a spus la ceilalti baiati:Faceti loc sa treaca fata asta frumoasa.Eu prefacandu-ma ca nu s-a intamplat nimic, m-am dus mai departe.Cred ca atunci l-am vazut prima data, e super dragut (e blond cu ochii albastrii).Dar am fost dezamagita dupa acea intamplare.Pentru ca la urmatoarea ora,s-a rugat de o profesoara si la lasat la ora si el statea langa o colega de-a mea si ii facea ochi dulci,alea aleacrying Si s-a mai gasit cu cine,o urasc pe fata aia,e pitipoanca clasei, se imbraca in fuste si rochii scurte si daca ii bagi degetul in obraz, jumatate se duce in fond de ten.Cu timpul l-am uitat,dar de cateva luni l-am vazut pe facebook, si nu stiu ce m-a apucat ca i-am dat cerere, si mare mi-a fost mirarea cand am vazut ca a acceptat.Acum nu stiu ce sa fac, o parte din mine spune ca e dragut si ca e baiatul ideal, iar cealalta spune sa-l las in pace.Un sfat va rog.Imi cer scuze daca am facut greseli de gramatica, si va rog fara raspunsuri rautacioase.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă te place, te va căuta el, nu-i arăta că ești disperată după el.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Văd că ești cam disperată după el.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu merita efortul

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si el m-a vazut si le-a spus la ceilalti baiati:Faceti loc sa treaca fata asta frumoasa
Draga mea... chestia asta se numeste caterinca, orice baiat cu putin respect de sine face asa laughing) nu pune tot la suflet

| Giulia97Anna explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Ok,eu m-am gandit ca e caterinca, pentru ca astfel se situatie mi s-a mai intamplat laughing

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Ok, ma bucur ca ai inteles, data viitoare cand va intalniti sa faci tu asa, adica faceti loc sa treaca baiatul acesta frumos laughing

| LovelyKitty2 a răspuns:

Pai daca face ochi dulci altora adica e gagicar, si are si prietena, lasa-l. Daca e de treaba si simte si el ceva pentru tine, poti incerca.

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Da funda legiutoarei.are dreptate.doar fii atenta sa nu umble cu amandoua. daca se da la tine cat inca e cu ea, fa-i vant ca la fel se va comporta si cu tine. daca te vrea, s-o lase pe aia in pace.