| AkanNebolous a întrebat:

Bună TPU!
Deci, eu cu iubita mea, am fost la un pas de a face dragoste...
Dar din cauza mea, nu s-a întâmplat, pentru că nu s-a sculat... Adică era sculată cumva, doar că era pe jumătate, nu era destul de tare...
Am citit multe chestii, până și aici, mulți spun că sunt emoțiile și au dreptate, sunt un om foarte emotiv, care gândesc foarte mult, îmi e frică de consecinte chiar și cu prezervativ...
Și mai e și chestia că "Ea e virgină, eu virgin, o să îi iau ce are ea mai de preț, adică virginitatea..."
Gândesc asta deoarece, pentru mine chestia asta e foarte importanta, deoarece am 3 surori, eu fiind singurul băiat și am stat între ele și mama și mna, se mai discutau chestii din astea și a avut in impact foarte mare asupra mea virginitatea unei femei, practic gândesc asta, ca și cum"Doar după căsătorie se face"...
Unii ar spune că poate nu e persona potrivită, dar nu cred asta, pentru că ea e motivul fericirii mele, lângă ea mă simt așa bine...
Mă gândesc că poate e din cauza că "preludiul" nostru a durat în jur de 5 ore, unde mi se scula și "adormea" înapoi...
Nu știu ce să zic, vreau ceva sfaturi, nu vreau să se întâmple din nou asta...
Plus că și pentru ea e prima dată...
Cel mai bun răspuns primește coroană.

Răspuns Câştigător
| Miruna333 a răspuns:

Gresit. Nu virginitatea e cel mai de pret lucru al unei persoane. Virginiatea, in primul rand, este un concept social, nu este nici termen medical, nici stiintific. Chestie mare nu este, oamenii au facut mare lucru din asta, altfel nu ar fi avut mare insemnatate.
,, Doar dupa casatorie'' se practica la indoctrinatii cu religia.
Te gandesti mai mult la ea vad, decat te gandesti la tine. Si pentru tine este prima data. Contact protejat, lipsit de accidente= 0 consecinte, incearca sa nu te mai gandesti la asta si bucura-te de moment.
E si normal dupa 5 ore sa nu iti mearga, ai epuizat-o. Va jucati 15-20 min maxim, sex oral, degete, va incingeti putin, si actiune. Cand te simti pregatit si e si tare, nu mai sta la discutii, lasa problemele sa se evapore si bucura-te

| AkanNebolous explică (pentru Miruna333):

Problema e că e cam greu, abia ne-am dat jos hainele de pe noi, până am ajuns la lenjerie, și de acolo, când an vrut să pun prezervativ-ul, booom...
Poate data viitoare nu va mai fi așa greu, sper doar să nu îmi iau fac mii de gânduri...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AkanNebolous):

Ce varsta ai? Sexul se face numai după casatorie nu asa cum face ti voi.

| AkanNebolous explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 20 de ani

| Negoiu a răspuns (pentru Miruna333):

SEX ORAL?!? Fata aia e încă virgină! Chiar atât de jos s-a ajuns? Sper să nu mă iei cu "Sec XXI"! Nici nu vreau să mă gândesc ce o să fie în secolele ce vor urma și nu-s vreun habotnic! Bă bucur că de câțiva ani nu mai sărut vreo femeie pe gură!
Emoțiile (probabil), inițiator, ia-o cu încetul, ai tot timpul din lume...

| Miruna333 a răspuns (pentru Negoiu):

Tu vii din alt secol laughing oi fi spalat pe creier de religie. Tu nu cobori jos, domnu'?

| tunoi88 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Si daca nu imi place cum se misca si nu imi face toate fanteziile, nu o suge cum trebuie, ii dau viteaza happy trebuie testat inainte happy

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E foarte normal să pățești asta.
E de la emoții.
Fii mai relaxat și mai "taie" din preludiu; o oră e deja arhisuficient!

| Negoiu a răspuns:

Răspuns pentru Miruna 333 care m-a trecut la "ignore" pentru că - părerea mea - am fost sincer.
Never, am încercat eu dar partenera a pus piciorul în prag: "E sub demnitatea unui bărbat să se bage cu nasul acolo". Deci, probabil, niciodată nu voi linge produsul glandelor skene, Bartholin, mucoasa vaginală, etc. M-a întrebat dacă nu "cobor jos", îi răspund: "Probabil voi coborî ...sus"!