| unaboona a întrebat:

deci sa va zic.surpriza mare :azi m-a sunat din nou tipul(pentru cei care nu stiu despre ce vorbesc cititzi intrebarea mea mai veche)

http://www.TPU.ro/......u-amandoi/

si mi-a bagat scuza ca a vrut sa ma sune dar in ziua aia a plecat in franta ca a avut ceva treaba cu serviciul deci numai azi a venit inapoi in tara. app am uitat sa va spun ca el a lucrat ca bodyguard in frantza.mna si a sunat sa ma intrebe ce fac si daca vreau sa ma duc cu el la strand la care proasta de mine l-am refuzat pe motiv ca nu-s genu care sa se simta f bine in costum de baie nu am corp perfect si plus ca n-as sti cum sa ma comport langa tipul asta pe care l-am vazut doar de doua ori.acum sincer eu cred ca daca ar fi vrut doar sa ma f**a nu m-ar mai fi invitat cu el in locuri publice m-ar fi chemat direct la el.si data trecuta tot el m-a invitat nu mi-a propus sa mergem din prima la el ci eu am fost aia care l-am provocat sa ma duca.deci eu singura imi pun bete in roate si nu ma pot controla.acum sincer voi ce credeti? ca e doar o scuza ca a fost plecat si ca vrea sa se foloseasca de mine sau intr-adevar ar fi interesat de ceva serios? pentru ca eu sincera nu mai stiu ce sa cred. daca m-ar fi invitat numai la el n-as fi zis nimic ar fi fost clara treaba. dar asa...

Răspuns Câştigător
| BubuUu_3067 a răspuns:

Eu zic ca nu mai are rost sa te gandesti la ce a fost sau ce ati facut voi. Daca nu vrei sa ii faci pe plac tipului in continuare atunci pune capat sa nu mai fi "jucaria" lui. v-ati simtit bine aman2 acum gata. STOP. Pune`ti tu o bariera in care sa te respecti pe tine sa nu fi mai prejos de respectivul tip. Ai grija ce faci ca o sa te obisnuiesti si tu cu el si el se va obisnuii sa isi bata joc sau sa se joace. Dupa ce te vei obisnuii cu situatia greu te vei dezobisnui sad.Asa mai bine acum decat prea tarziu. Asa ca nu are rost,tipi dinacestia mai sunt, cu care sa te distrezi doar si nu te condamna nimeni ca te simti bine langa cineva asa ca cei care zic "ai stat ca proasta[scuze expresia dar altii asa considera] si el si-a batut joc" dar stai putin si tu te`ai simtit bine deci a fost ceva reciproc.

Si de invitatii. poate nu vrea sa dea de banuit ca vrea sa te cheme doar la el acasa si de aceea te cheama mai intai altundeva sa-ti faca poftele, poate crede ca esti una dintre fetele care sunt materialiste si dupa ce te duce prin locuri frumoase se gandeste ca e randul lui pentru. ceva recompensaaa love struck

Ai grija ce faci love struck`!

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cum crezi că este corect? Ușor parașută?

| express11 a răspuns:

Esti cam petarda!

| fripturici a răspuns:

Deacord cu koty81...tu te-ai oferit pe tava...n-ai ce sa mai faci.

| kotys a răspuns:

Nu prea inteleg.Iti faci griji ca te-ar fi putut folosi? Eu cred ca mai mult tu te-ai folosit de el decat invers si de fapt cand el s-a folosit de tine tu ai stat cu... poarta deschisa.Si pe deasupra ai si fost de acord cu situatia.