| unaboona a întrebat:

Am avut acum o saptamana o aventura cu un barbat lm intalnit la club ma atras f tare atractia a fost mare pentru amandoi.credeam ca va ramane la stadiu de "one night stand". dar surpriza ma suna peste 3 zile si ma invita sa ma duc la suc cu el.nu-s sigura deloc de ce vrea el de fapt si ii zic ca ma mai gandesc el intre timp era cu masina langa scara mea.pleaca dupa aia dintr-o data imi zic "ca n-am nimic de pierdut si asa" asa ca ii zic ca daca mai vrea poate sa se intoarca.mna mergem la suc ma duc la un local destul de scump si cam discret nu prea era multa lume.eu fiind cam distrata si putin ametita de la bere mi s-a facut pofta din nou "de ceva". si i-am dat de inteles ca vreau sa ma duc la el sa facem nebunii si a zis ca oricum vrea sa ma duca sai vad apartamentu.mna mergem la el stam putin la povesti dupa aia am facut dragoste de parca am fi sot si sotie m-am simtit f bine cu el a zis ca si el cu mine si a zis ca a doua zi ma suna. in fine na mai sunat la ora cutare m-a sunat mai tarziu a bagat scuze de genu "am fost s-o ajut pe maica mea sia rupt umaru" si ca vrea sa ne intalnim mai tarziu vine el sa ma ia cu masina de unde is. i-am zis sa ne vedem la ora cutare sa ma sune atuncea ...NA MAI SUNAT de ieri dupa masa pana azi nici eu nu l-am sunat pentru ca vreau sa creada ca este stapan pe situatie si ca nu-s o tipa pisaloaga.in fine nu stiu ce vrea omu asta de la mine mie desi mi se pare neserios miash dori mult o relatie cu el deoarece e genu meu si ma simt atrasa de el... spuneti-mi voi ce parere aveti

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Omul ala nu te cunoste si, judecand dupa faptul ca nu vrea o relatie cu tine ci doar o ''tura'' doua, sigur i-ar fi teama,jena sa ajungeti la un alt stadiu decat cel mentionat.

Tu i-ai dat deja DESERTUL dintr-o relatie,stie ca ii stai la dipsozitie si nu e interesat sa te cunoasca,sa se lase atras si altfel decat fizic de tine.

Daca e un barbat cu principii cat de cat solide o sa te evite incontinuare caci n-o sa treaca peste faptul ca esti ''fata care i s-a oferit pe tava''.

Tu l-ai atras prin sex; printr-o slabiciune fizica, nu prin ceea ce esti sau il faci sa simta.

Greseala ta! Ori o termini (in caz ca reapare), ori vei fi jucaria lui.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce pot sa-ti spun? I-a placut prima oara si a mai vrut o data.Cand i-o mai fi dor, o sa apara iar.
Pana atunci, nu-l astepta si nu spera prea multe.Greu dintr-o "one night stand" sa poti ajunge la "for ever stand", daca nu chiar imposibil...

| Anet a răspuns:

Majoritatea ti-au spus ca vei ramane pentru el doar o aventura si sincera sa fiu sunt de aceeasi parere,insa sa nu uitam totusi ce fiecare tip e diferit si poate respectivul chiar te place mai mult decat din punct de vedere sexual. Uite si eu de exemplu am cativa prieteni care si-au cunoscut iubitele prin cluburi,unii chiar vroiau la inceput sa aiba parte doar de un one night stand, insa s-a ajuns la mai multe nopti si dupa la o relatie, stiu un caz in care sunt impreuna de aproape 2 ani si sunt foarte indragostiti si fericiti impreuna.Ce pot sa mai iti zic decat multa bafta fiindca o sa ai nevoie tongue

| foxi a răspuns:

Pai...nu ai inteles? Omul atat a vrut, atat i-a placut si gata!

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

E cam complicat deoarece nu prea ai cum sa afli daca e adevarata faza cu maicasa.
Parerea mea e ca daca o sa te sune atunci ii pasa de tine. Automat trebuie sa explice de ce nu te-a mai bagat in seama fara sa ii ceri tu sa-ti explice.
Ideea e ce va face in continuare pentru ca momentan situatia e neclara. Daca nu te mai suna atunci probabil a gasit pe alta cu care sa se culce si pe tine te cheama cand se plictiseste de aia.
Asa in mare parte ii pasa daca te vede lumea cu el? Pentru ca daca se cam fereste sau incearca sa evite contactul cu lumea pe care o cunoaste atunci e clar ca vrea doar asa o aventura din cand in cand si probabil are si ep alta de care se fereste sa nu afli.
In fine... vezi ce se va intampla in continuare ca altfel nu ai de unde sa stii. In momentul de fata nu poti decat sa ne dam cu parerea si sa stam sa vedem care "definitie" a fost cea potrivita.
Oricum nu trebuie sa te chinui sa-ti dai seama ca o astfel de aventura nu o sa duca niciodata la o relatie serioasa ci doar la aventuri.
Ideea e sa nu incepi sa pui suflet sa crezi ca gata el e ceea ce-ti doresti si sa incepi sa te atasezi de el.
Cel putin la scurt timp dupa inceperea relatiei, daca el o sa plece fara tine automat sti de ce e in stare asa ca nu ai de unde sa stii ca nu a plecat in vr-un club sa aiba o aventura de o noapte cand nu mai are chef de tine.
Acum repet ca nu exista o exactitate la ce zic deoarece ca sa iti zic cu detaliu exact ce si cum ar trebui sa il cunosc si sa stiu mai multe detalii.
Dar esti fata mare asa ca nu e complicat sa-ti dai seama singura de raspuns. Doar fi foarte atenta la detalii si o sa afli. happy
Sper ca te-a ajutat raspunsul meu.
take care. happy

| ynna93 a răspuns:

Hm`.eu cred ca incearca doar sa profite asa de vreo cateva ori de tine si apoi gata dintr`o data.parerea mea.

| Hombre a răspuns:

Esti inca una pe lista.

| mdany a răspuns:

laughing cu maneta de vitezelaughing Pai acum depinde si de varsta dintre voi, daca e apropiata merge.Dar ai grija ca acesti asa-zis domni cu care te intalnesti nu vor decat ...sti la ce ma refer.Asa ca eu nu cred ca ar fi om serios, dar incearca sa il cunosti mai bine sa-i cunosti statutul si altele si apoi arunca-te in bratele sale.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Slabe sanse sa vrea sa aiba o relatie cu tine daca "te-ai oferit" asa repede. Dar poti sa il tii pentru reglaj hormonal, ca vad ca iti cam place asa.

| FericituIndragostit a răspuns:

Spunemi numele lui, cred ca il stiu.

| unaboona explică:

@Harciog nu inteleg ce vrei sa spui...fi te rog mai explicit si mai pe sleau

| brunetika_4790 a răspuns:

Poate chiar te place si a avut ceva de facut, asteapta si vei vedea, poate norocul iti suradewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte subtil tipul. Vrea sa te invete sa conduci masina si a inceput foarte inteligent sa te obisnuiasca cu "maneta"de viteze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu ma mai descurc mai departe unaboona, devine prea profunda treaba si sint din cale afara de superficial.