| efimash a întrebat:

deci sunt baiat, nu am avut relatii sexuale aproximativ de 3 luni si eram cu noua mea prietena acasa la ea si ne jucam imbracati, si ea se freca de mine eram imbracati nu a durat nici un minut si am simtit ca am ejaculat. apoi dupa citva tip la fel incepuse sa se suie pe mine la fel imbracati si iarasi a durat undeva vri-o 8 minute si iarasi am ejaculat. ce este asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Denota lipsa experientei tale sexuale care apare pe fondul unei emotivitati si excitabilitati extrem de puternice dar absolut normale, care momentan in cazul tau sunt incontrolabile. Acest comportament va dispare doar dupa ce vei incepe si vei avea o viata sexuala regulata, continua in compania unei partenere unice.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te-ai excitat nimic anormal, dc nu ati facut sex?

| Emilian65 a răspuns:

Este un fenomen normal la orice baiat care este excitat de iubita lui si care nu a mai facut sex de multa vreme. Nu te speria de ce ti se intampla tie asa ceva.

| Oana92 a răspuns:

Te-ai excitat prea tare si pentru ca nu ai avut relatii sexuale de ceva timp ai ejaculat foarte repede. Nu e nimic anormal aici.

| Xpressurself a răspuns:

Cea mai buna partida de sex vine cand nu te astepti, cand ai asteptari incep sa apara diferite tensiuni care apoi se elibereaza in vis. ca sa nu se intample asta in somn este cel mai bine sa vb cu prietenul tau si sa-i spui ca vrei sa se stati goi si sa va distrati pana uitati de sex, si in acest fel apare pe neasteptate cand sunteti amnadoi pregatiti si relaxati.

| Ancient a răspuns:

Înseamnă că eşti un adolescent excitat, plin de hormoni şi fără experienţă sexuală. Ca mulţi alţii de altfel.
Nu e un motiv să te alarmezi.

| Edward_Paul_2000 a răspuns:

Ai auzit de masturbare? Trebuie sa o faci!