| efimash a întrebat:

Salutare, nu am avut relatii sexuale de aproape 3 luni de zile si astazi, ma sarutam cu o fata si m-am suit deasupra ei si cum eram imbracati ambii, dupa un minut am ejaculat? Ce inseamna asta? Este o problema ceva sau cum? Dau funda pentru raspunsul concret. Sunt speriat. Cuiva s-a intimplat asa ceva vriodata. Am 20 de ani.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E ceva normal. Avand in vedere pauza de 3 luni.Anormal este ca erati imbracati.

| darrio2007 a răspuns:

P.S.E clar ca nu prea ai avut experiente sexuale prea multe pana la aceasta varsta.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Dorinta ta sexuala si-a spus cuvantul mai ales ca de 3 luni ai facut pauza.
Deci nu este nimic grav.
O zi bunahappy

| RAY a răspuns:

Inseamna ca aveai multa tensiune sexuala acumulata si ai descarcat-o rapid mai manca usturoi ajuta la erectie

| SkyPilot a răspuns:

Nu este nici o problema. Se intampla multora la varsta ta, mai ales daca e vorba de o fata care iti place foarte mult. Nici nu e vorba de ejaculare precoce. Este cat se poate de normal, mai ales daca ai avut o perioada de pauza.