| AnonimusGate a întrebat:

Deci sunt cu o fata de 6 luni imediat si am ajuns intr-un punct in care ea vine pe la mine si ne manifestam ne facem sex oral si ea e complet dezbracata dar pe mine nu ma lasa sa imi dau boxeri si ne frecam asa unul de celalalt, dar ea nu vrea sa faca sex numai dupa facultate... oare e ceva cu care sa o pot convinga sa faca sau ceva care sa o determine sa faca cand suntem asa? sa bem un vin ceva? ea nu bea alcol deloc de felul ei

9 răspunsuri:
| akiki a răspuns:

Am eu niste intrebari pentru tine. 1. O iubesti? pentru ca daca o iubesti vei astepta pana va fi ea pregatita.
2. De ce vrei sa faci sex cu ea? Pentru ca vrei sa-ti satisfaci curiozitatea sau pentru ca vrei sa o iubesti si sa va daruiti unul altuia?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci sex sau sa o convingi sa faca sex, daca ea nu vrea! daca o inbeti si ea este majora, cand se trezeste poate sa declare la politie ca ai violat-o si ai incurcat-o!
Poti sa o rogi sa-ti faca oral si tu sa-i faci la fel, sau sa va masturbati reciproc.

| corbulalbrosu a răspuns:

Propune-i sa practicati pettingul. In mod sigur veti fi amandoi satisfacuti. Doar asa, s-ar putea, ca dupa o vreme sa accepte si alt ceva. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea nu vrea sex nu ai ce sa-i faci. Asa ca asteapta momentul de facut sex, cand va vrea ea.

| seth2016 a răspuns:

Dupa facultate? Hmm. Ceva nu e OK. Poate nu vrea sa faca sex deloc, poate are o problema cand face sex. Tu stai singur? Poate nu vrea sa se auda cand scartie patul happy. Trebuie sa vorbesti cu ea sa intelegi ce se intampla. Nu cred ca trebuie sa faci push.

| AnonimusGate explică (pentru seth2016):

Nu e totul de religie spun eu

| AnonimusGate explică (pentru AnonimusGate):

Efectiv nu vrea vrea sa fie virgina la casatorie spune ea...

| AnonimusGate explică (pentru seth2016):

Si e virgina

| seth2016 a răspuns (pentru AnonimusGate):

OK. Acum mai inteleg ceva. Aste e dorinta ei si unele fete sunt foarte mandre de virginitatea lor. corbulalbrosu ti-a dat deja solutia. Diferenta fata de ce faceti acum va fi ca vei da boxerii jos. In rest rabdare si tutun. happy

O raza de speranta exista. Stiu cazuri cand fetele s-au mai razgandit. Chiar si brusc. Fii atent insa sa nu ramana insarcinata. Uneori vreau sa fiu virgina pana la casatorie inseamna si nu e cazul sa stiu ceva despre contraceptie.