| OskarG a întrebat:

Oricat de rusine mi-ar fi trebuie sa va spun pentru ca nu mai suport si am nevoie de ajutorul vostru.
Deci asta s-a intamplat acum cateva luni pe la sfarsitul scolii eu eram a 7-a ( trec a 8-a ) si intr-o zi eram la liceul unde invat si inainte de ultima ora m-am dus la baie, mi-am facut nevoile si am vrut sa plec dar in timpul asta a venit un tip de a 11-a sa isi faca nevoile la pisoar si cand am vrut sa trec pe langa el s-a intors la mine si m-a oprit si era cu penisul scos din pantaloni si si-a pus mana in jurul gatului meu si mi-a zis ca nu vrea sa imi faca nimic daca promit sa il ajut sa ii fac placerile, credeam ca vrea sa ma bata si am incercat sa ma strecor si sa fug dar m-a prins de incheietura si ma strans tare apoi mi-a dat un pumn in burta si m-a bagat in cabina si m-a pus in genunchi si mi-a zis sa i-o sug si normal ca m-am impotrivit mult si bine dar mi-a mai dat doi pumni si am cedat. Am facut tot ce mi-a spus inclusiv sa i-o sug timp de vreo 5 minute iar apoi el a zis ca nu suntem in siguranta aici si am chiulit la ultima ora si am plecat cu el intr-un loc dintre niste blocuri ce pareau cam abandonate apoi m-a pus sa continui treaba si am mai luat ceva bataie n-am mai incercat sa fug pentru ca eram extenuat dupa acea m-a facut in toate felurile gen c**va lui si chestii de genul apoi a plecat si m-a lasat acolo. Am avut noroc ca nu mi-a luat banii pe care ii aveam si am incercat sa ma tin pe picioare pana sa gasesc pe cineva care sa imi spuna unde sunt si s-a imi zica cum sa ajung acasa, am avut noroc ca am gasit un baiat care mi-a dat toate detaliile si am reusit sa ajung acasa fara sa vorbesc despre nimic cu parintii mei si m-am dus direct in camera mea. Mi-era asa scarba de mine ca am facut asta si nu am zis nimanui pentru ca tipul a zis inainte de a pleca si ca daca spun cuiva va spune la toata scoala ca sunt un gay imputit si o c**va si ca l-am platit sa ma lase sa i-o sug. Peste cateva zile asta s-a repetat, dar de data asta nu m-am mai opus stiind ce o sa urmeze si a treia oara a vrut sa facem si anal dar atunci chiar l-am lasat sa m-a bata pana ma omoara dar a zis ca ma lasa in pace la un moment dat. De atunci m-am simtit asa de murdar, pentru ca facusem asta si m-am tot gandit daca sa spun ceva cuiva, dar m-a pufnit plansul cand mi-a venit in gand faptul ca mi-a placut, am vrut sa ma sinucid la cat de scarba mi-a fost de mine dar m-a oprit cel mai bun prieten dar pana si cu el am rupt prietenia pentru ca nu i-am zis de ce, dar a jurat ca nu va spune nimanui ca am vrut sa ma sinucid si de atunci m-am distantat de toata lumea.
Vreau in primul rand sa imi cer scuze pentru greselile de ortografie si pentru ca am scris atat si vreau sa va multumesc daca ati avut rabdar sa cititi atat. Dar problema mea e ca nu mai suport asta adica cand ma gandesc la asta vine si gandul ca nu mai am de ce sa traiesc pentru ca nu vreau sa cred ca sunt homosexual si m-am idepartat de toata lumea si nu vreau nici sa ma fac de ras. Imi cer scuze din nou si pentru ca v-am impovarat cu asta. Multumesc

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| doctorAnswer a răspuns:

Bună!
Ceea ce ai povestit tu se cheamă hărțuire sexuală. Ai procedat greșit pentru că nu le-ai spus părinților. Aceștia ar fi luat măsuri și ar fi anunțat poliția. Tipul respectiv cel mai probabil o să ajungă la închisoare.
Ai fost umilit, bătut și obligat să faci ceva împotriva voinței tale. Sinuciderea nu este o soluție, ce ai tu nevoie este un psiholog. Acesta te va ajuta să accepți situația.
Sper din tot sufletul să ai curajul să le spui părinților tăi (nu te vor judeca) și să depui plăngere la poliție. Nu îți fie frică că dacă faci asta respectivul băiat o să-ți facă mai mult rău, sunt oameni în spate care te apară. Dacă nu le spui situația va continua.

| OskarG explică (pentru doctorAnswer):

Multumesc de raspuns dar mie imi este frica si pentru ca ma va face de ras spunand tuturor

| OskarG explică (pentru doctorAnswer):

Mersi o sa incerc sa vorbesc cu parintii mei

| doctorAnswer a răspuns (pentru OskarG):

Nu o să te faci de râs. Numai un cretin ar râde la așa ceva.
Este mai important să fii tu liniștit decât să acorzi importanță la ce spun ceilalți.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru doctorAnswer):

Ce a povestit el e viol toata ziua, nu hartuire.

15 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai fost victima unui viol, cu circumstanțe agravante, minor fiind. Individul respectiv va face ani grei de închisoare dacă vei putea trece peste rușine (care chiar nu e necesară față de părinții tăi care te iubesc mai mult decât orice altceva pe lume) și o să-i spui tatei ce ai pățit.
Va ști el mai departe ce să facă. Și nu tu vei fi curwa cuiva, ci nenorocitul ăla, la pârnaie. Toți o să-l „iubească" acolo! Măcar o să știi că ești răzbunat cu vârf și (mai ales!) îndesat!
Baftă maximă, și nu în ultimul rând, mergi și la un psiholog pentru că numai cu ajutorul cuiva de specialitate vei reuși să-ți recâștigi respectul de sine!

| OskarG explică (pentru mihai69):

Multumesc o sa incerc sa vorbesc cu ei

| mihai69 a răspuns (pentru OskarG):

Ai încredere și deschide-ți sufletul chinuit! Doar așa o să scapi din acest coșmar!

| SG1995 a răspuns:

Draga ai fost violat deci daca tipul spune ca l-ai platit sa-i faci oral nu are credibilitate, in schimb tu ai ca dovezi raniile lasate de pumni lui, iar agresiunea fizica si verbala se plateste cu ani grei de inchisoare. Apropos faptul ca ai fost abuzat de un gay nu te face gay, la fel cum o fata abuzata de un pedofil nu e gerontofila.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Trebuie sa depui plangere la politie, singura solutie. Vorbeste cu parintii tai sau cu directorul. Nu iti fie teama pentru ca nimeni nu te va judeca, tu nu ai nici o vina ai fost obligat sa faci asta, fii tare!

| alexandru0sorin a răspuns:

Man e ok sa fi gay.

| alin131 a răspuns:

Din cate am citit ai fost fortat. Nu esti homosexual pentru ca un gand ti-a venit in minte.

Demonii au treaba lor sa planteze in minte tot felul de lucruri.

Nu ii baga in seama.

Si in legatura cu toata povestea asta nu esti tu vinovat cu nimic.

Pune mana si citeste din biblie.

Este un sfat la care nu te astepti dar te va linisti mult, si vorbeste cu Dumnezeu.

Iisus Hristos iti poate alina sufletul si o sa vezi ca o sa gasesti raspunsuri la toate intrebarile.

Nu iti face rau singur si uita orice gand de a iti distruge viata.

Te rog asculta un sfat de la un om mai mare ca tine care a avut o copilarie grea intr-un anumit sens.

| DiannaManole a răspuns:

Doamne! Nu-mi vine sa cred ce spui, pana la urma esti un copil. Cum poate un nenorocit sa faca asa ceva! Pe astia chiar i-as impusa. Sper ca o sa fii bine!

| inhalingbag a răspuns:

Trebuia sa ii dai un picior pe ****, sau un pumn, ca dupa il vedeai cum plangea pe podea

| Andre267 a răspuns:

Doamne ce urat. imi vine sa si plang... ce idiot baiat sigur era gay. eu daca eram baiat il bateam.off trebuie neaparat sa pui plangere la politie, sa vezi la inchisoare ce curva va fi el. Va fi imbracat si in rochita. Eu zic sa iti cumperi un briceag si un spray la crimogen, ca sa te aperi iti zic eu. Îi tai *** daca nu te lasa laughing. Iti urez bafta mare. Si nu este de ras. Pentru, ca nu e cu vointa ta.

| Andre267 a răspuns:

Imi pare tare rau de tine, esti baiat si nu ar trebui sa ți se întample, unde sta puterea unui barbat cat de mare ar fi? In testicole(oua) cand mai vine pedofilul ala nu îi zici nimic îl lasi sa
se dezbrace si il strangi puternic de ***** pe scurt si nu îi dai drumul pana nu se învineteste si cade jos. Poate sa fie cat de mare numai are nici o putere daca îi strangi tare si nu-i mai dai drumul din propria mea experienta iti zic. Si spune-i mamei tale, spune-i ca vrei sa îi spui un secret. Si ea nu îi va spune nimanui, niciodata sa nu iti mai fie rusine de mama ta. Ca este maicata esti copilul ei. Mamele pasteaza secrete, si daca te duci la politie cu maicata il gaseste pe ala acasa.