| Tupeuuuuuuuu a întrebat:

din puctul vostru de vedere ..considerati ca daca intre un baiat si o fata exista numai relatii gen "aventuri", in care sa intretina relatii sexuale, cand au chef doar de placere,fara sa existe sentimente, baiatul o considera pe fata respectiva"TARFA"?(ma rog aici nu ma refer la cele de pe centura.)ma refer la fete obisnuite, in viata acelui baiat...Credeti ca oricand o sa vrea baiatul sa se vada cu o fata,o sa apeleze la ea? Ma refer ca stiind ca fata e de acord,si se culca cu el,el o sa ii ceara mereu cand are chef sa se vada? Ma rog intelegeti la ce ma refer,as vrea sa stiu si punctul vostru de vedere, cel mai detaliat si coerent raspuns, fundita! THANK YOU!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tupeu, nu gluma! Putem visa, dar nici chiar asa, fetele nu pot fi servite chiar pe tava!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde doar de maturitatea celor doi, de granitele stabilite de la inceput si, nu in ultimul rand, de metalitate.

Din exterior relatiile de genul asta par asemanatoare, realitatea fiind cu totul alta. Tipul oamenilor defineste tipul relatiei.

Raspunsul la intrebarea ta nu poate fi exact fara sa cunoastem partile implicate. Da, in unele cazuri baiatul o va considera o fata usoara. In alte cazuri baiatul o va considera o fata deosebita, poate chiar mai deosebita decat cele cu care are relatii sentimentale. Nu, baiatul nu o va contacta tot timpul pe respectiva daca va avea si alte optiuni, oamenilor le place diversitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ca nu o vede ca o doamna, daca de fiecare data cand ii se scoala ea trebuie sa fie prezenta, si NUMAI petru asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimZeus a răspuns:

Cunosc pe cineva in cauza. Are asa zisa relatie de 2 ani, pe ea o cheama saptamanal in apartament sa i-o traga si doar atat. Rar vorbesc la telefon sau se vad. Cand se intalnesc intamplator nici nu se saluta. Halala fata si tare prostanaca, e ca o carpa.