| CrinaCorban a întrebat:

este un baiat la mine in clasa care cred ca ma place.nu cam cidat ca si mie imi place de l dar amandoi am avut acelasi vis inainte? el nu stie ca il plac sau poate da dar trebuie sa ii zic?

2 răspunsuri:
| Conanry99 a răspuns:

Daca tu vrei sa-i dai de inteles ca-l placi si ca ai fi interesata de el,vorbeste cu el la scoala,pe mess, facebook si da-i de inteles ca-ti place compania lui. Dupa ce o sa vorbiti "deschis" (nu conteaza ca esti fata) intreaba-l daca nu cumva ar dori sa mergeti la un film, o pizza, un suc impreuna. Daca zici ca si el poate te place, totul poate sa vina de la sine