| bogdyxp a întrebat:

este vorba despre un prieten foarte bun ce a intretinut relati sexuale cu o virgina. El spune ca a introdus doar 6 cm si nu s.a ejaculat. E posibil ca ea sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da. Nu conteaza cat de profunda este penetrarea, sunt suficienti 5 mm. Si, dupa cum stii, riscul este maxim la primul contact sexual, la dezvirginare. Deci poate accepta un risc de sarcina de cam 30% daca este absolut sigur ca nu a ejaculat nici macar o picatura cat un varf de ac

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice contact sexual neprotejat = risc de sarcina. Sansele? cum va este norocul

| Emilian65 a răspuns:

Nu conteaza cat a bagat-o dar daca a ejaculat in ea si ea era in perioada fertila, cu siguranta a ramas gravida.

| Zuzazozo a răspuns:

Da, este posibil. Sunt sanse mici, dar totusi e posibil.

| Geniuss a răspuns:

Cam micut penisul laughing si nu nu ramane insarcinata

| Pain4Souls a răspuns:

Da da 99, 99 %, dar momentul serios da vreo 30%, dar daca a fost protejat deloc.

| bogdyxp explică:

Nu era vorba de penis da nu vroia sa o bage toata fiind virgina

| suntserios a răspuns (pentru bogdyxp):

Ce tare e asta... nu vroia sa o bage toata ca e virgina... pai cum spanacii masii vine treaba asta? Odata penetrata papa si adio virginitate

odata intrat veveritoiu in scorbura papa virginitate
odata intrata pruna in galusca papa virginitate
odata intrat trenul in tunel papa virginitate

himenul e doar o chesti medicala si anatomica

| bogdyxp explică:

Din cauza dureri. din cauza aceasta s-a oprit