| RebelaMicutsa12 a întrebat:

Eu acum am un iubit de vreo 4-5 zile cred, cam asa ceva...si eu astept ca sa ma sarute,adica stiti ce sarut as vrea eu...dar pana acum nu am vazut nimic sad, oare sa mai astept sa faca el primul pas sau eu ar trebui? dau funda.

Răspuns Câştigător
| kitty_4887 a răspuns:

Daca vezi ca el nu face primul pas fal tu. cant va vedeti el te va pupa pe gura (imi imaginez ca macar asta face) tu prindel de cap ca in filme si bagai liba in gura asa isi va da seama ca vrei sa te sarute asa. a si nu te lua de astia care au comentat mai sus. totul la timpul lor. succes.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pupa-l si apoi cauta-ti alt baiat, unul care stie sa se poarte cu o fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 zile DEJA? si eu care credeam ca ati facut si sex pana acum. nu e bine, nu e bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa tu primul pas! SARUTA-L!

| NameHarris a răspuns:

Sunteti de 5 zile si nu tea sarutatlaughing) creca este gaylaughing) Alti in 5 zile fac sex happy

| lucifer12345678 a răspuns:

De ce nu faci tu primul pas poate este timid

| katy9801 a răspuns:

Ai putea sa faci tu primul pas, cu toate ca el se pare ca e timid, totusi nu va da inapoi, unii baieti chiar sunt fericiti cind fata ia initiativa in miinile ei.Succes tie, daca vezi ca nu merge mai bine nu-ti pierde timpul, totusi ramine la discretia ta!

| Hakuouki a răspuns (pentru katy9801):

Unii sunt fericiti cand nu doar initiativa este luata in maini laughing Fata vrea un sarut din acela ca in filme, ori in ploaie, ori in vreo imprejurare magica, poate baiatul e constient de chestia asta si nu stie cum sa actioneze. Sau poate am inteles gresit si vrea sarutul gen "frantuzesc", te-ai gandit ca poate baiatul nu stie sa sarute?