| cristynacris a întrebat:

Buna TPU eu plac un baiat care este in aceeasi clasa cu mine si vorbim si avem acelasi drum spre casa si vorbim. chestia e ca il plac dar nu stiu cum sa i-o spun va rog ajutati-ma. funda

Răspuns Câştigător
| nykusor4u99 a răspuns:

Buna.Spune-i in fata.Un baiat vrea sinceritate de la o fata.Si e posibil sa aveti aceleasi sentimente.Deci fara rusine te duci si ii spui tot ce ai de spus fara sa te opresti la jumatatea cuvantului. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Mai asteapta, poate face el primul pas.