| Rallu25 a întrebat:

Fetelor voi cum i-ati spus mamei voastre ca nu mai sunteti virgina? Vreau sa imi incep viata sexuala cu prietenul meu ( suntem de 2 ani impreuna ) si nu stiu cum sa ii spun mamei big grin. Multumesc :* dau Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Maya_deci_1993 a răspuns:

Dar nu-i spune. las-o ca cu timpu o sa-si dea ea seama. adica daca daca ai 16/18 ani las-o sa isi dea ea seama... daca ai peste 18 nici nu trebuie sa-i spui ca probabil ea crede ca deje s-a intamplat. si daca stie de relatia ta de doi ani mult mai bine ca stie toata lumea ca in ziua de azi nici un baiat nu sta dupa o fata atata timp. :*:* deci nu-i spune.

| Rallu25 explică (pentru Maya_deci_1993):

Am 18. ma sincer, cred ca stie ceva, adica sunt 2 ani dar na...stii cum sunt parintii chatterbox

30 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

O stat ala dupa tine 2 ani de zile?

| Rallu25 explică (pentru elasexygagica):

Da happy consider ca daca te iubeste cu adevarat te asteapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea nu ti-a spus tie cand si-a pierdut virginitatea, nu-i spune nici tuwinking.
Oricum nu prea cred ca o intereseaza, dar ai grija poate nu e tipul potrivit.
Protejeazate!
A si succes happy, arde-o laughing la *****.

| RetardedRacoons a răspuns:

Nu inteleg de unde vine nevoia asta de a povesti cu parintii cum v-ati **** voi.

| xXdoareuXx a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Uite asta mi se pare o comunicare buna cu parintii laughingdar pe de o parte ai dreptate ce-i *** pe ei grija cand si cum si cu cine si ce pozitii si etc...

| AngelGirl5 a răspuns:

Nu trebuie sa'i spui laughing.

Eu spre exemplu, nu i-am zis, desi ea si-a dat seama a doua zi dupa cele intamplate si mi-a zis dupa 3 luni ca stia ca nu mai sunt virgina... big grin

| Rallu25 explică (pentru AngelGirl5):

Cati ani aveai? :d

| AngelGirl5 a răspuns (pentru Rallu25):

17 tongue

| AngelGirl5 a răspuns (pentru Rallu25):

17 :d

| howsenselessdeathhowpreciouslife a răspuns:

Spune-i: 'Mama, am sa iti zic ceva: Eu vreau sa imi incep viata sexuala, daca nu te deranjaza. Funditabatting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru howsenselessdeathhowpreciouslife):

Daca zice asa si mai are si sub 18 ani ii da si 2 palme si dupa aia o mama de bataiae sa nu-i mai arda se sex laughing

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau
Fă mamo, nu-ţi cer părerea, te anunţ că îmi incep viaţa sexuală.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AikkoxD):

Mai putin partea cu fa, in rest tot e ok laughing.Eu 1 tot zic ca nu are de ce sa-i zica. nu vad rostu

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu i-am zis şi n-a fost aşa rău. " Auzi mama, vezi că nu mai sunt virgină". Cred că 2 luni nu şi-a mai schimbat faţa = O.O

| Rallu25 explică (pentru AikkoxD):

Omg laughing tare faza laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AikkoxD):

De ce nu ma mir laughing ce nas fi dat sa fiu acolo sa vad si eu rolling on the floor, cel putin erai majora cand i-ai zis? ( ma mir ca nu ti-a dat una =laughing )

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 17 ani.
Şi băă, mama n-are tupeu să ţipe la mine, da să mai şi dea? I-am întors palma acum vreo 2 ani şi de atunci nu o mai ţine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AikkoxD):

Ma mir ca nu ti-a dat 2 rolling on the floor, dar na depinde de mama acum laughing oricum haioasa faza

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama ca mama, da să vezi când a aflat tata. 2 luni n-am mai schimbat eu faţa asta= I don't want to see

| anonim_4396 a răspuns (pentru AikkoxD):

Ciudaaat. prima oara cand m-am uitat la raspuns scria doar am 17 ani si acum vad si alte 2 randuri laughing). magie. oricum raman eu O.o de ce ai zis laughing, bye

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Am editat eu apoi că mi-era lene să scriu alt răspuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AikkoxD):

Mda mama ca mama dar tatal ce zice, fetita mea e femeia (tui cucurigu masii dar laughing) )

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Tata: mă duc să-l omor pe ălaa
Eu: tatii nu, tati nuuu
Tata: Firi-al dracu de copil, hai la masă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AikkoxD):

Imi imaginez, iti dai seama ca oricare tata iar fi rupt gatu aluia, e ceva normal laughing), astia e bine inseamna ca totusi tine la tine, vb aia totu se iarta nimic nu se uita

| AikkoxD a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar noi suntem de 4 ani împreună şi ne iubim foarte mult, ce găluşca măsii nu înţelege?!?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AikkoxD):

Citesteti pm ca afli acolo