| anonim_4396 a întrebat:

Hmmm deci in urma cu putin timp o fata m-a placut si a inceput sa intre in vorba cu mine dar crezand ca glumeste, va dati seama ca no nu poti lua o persoana in serios cand rade si te intreba anumite chesti.Eu am decis sa nu fac nimic pe moment dar acum aceea fata a inceput cred sa o ia mai incet.Dar ea, se lasa imbratisata si pipaita de mai multi baieti si no nu ii place si le spune sa termine. Deci m-am decis sa fac ceva.
de exp : as vrea sa vorbesc cu ea face to face, vreau sa mentionez intre 4 ochi sau sa o sun sau sa vorbesc cu ea pe internet
Vreau sa o intreb daca ea mai simte ceva pentru mine, mai multe chesti de zis (dar nu vreau sa va pierdeti timpu cu cititu, ci cu un raspuns bun)
si poate sa ii cer sa iesim la un suc!
As vrea niste pareri.

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Pai fa asta. ce te opreste?
de ce nu o faci?
ce mai astepti? succes!
happy

| Petrica98 a răspuns (pentru wolder):

Hmmmmm am intrebat da no nu o isit bine da tot nu o cred
si poate am sa mai incerc ceva

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

1-Scoate-o in oras-spune-i sa se potoleasca (ma refer daca vrea sa aiba cu tine o relatie serioasa)
2-Spune-i ca nu ai inteles tu cum statea treaba la acea vreme si ca acum ai vrea sa fi cu ea.
3-tatonez-o,fa chino cu ea, incearca sa o saruti -ca de aia e fata sa fie pupata-awww ce fata fac unele cand le spune un baiat asta!