| anonima2617181 a întrebat:

Ieri iubitul meu mi-a facut petting cu doua degete pentru prima data, m-a durut putin si mi-a curs si putin sange. Azi dimineata iar am observat sange pe chiloti, e din cauza aia? M-am dezvirginat?

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Din cate stiu eu si poate ma insel, petting inseamna simularea unui act sexual ambii find imbracati, adica sa isi frece bazinul de al tau, cu pantalonii pe voi. Daca ti-a bagat degetele in pasarica, ala nu mai e petting, ci e sex. Am insa ceva dubii in privinta seriozitatii intrebarii. Cum sa-i bagi unei virgine asa direct 2 degete in pasarica? Eu am avut o iubita care voia doar un singur deget, desi nu mai era demult virgina.winking

| anonima2617181 explică (pentru wildthing):

M am incurcat eu, imi cer scuze. Anterior mi-a bagat un singur deget, dar ieri am incercat si cu doua.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiDimitriaBianca2020 a răspuns:

Buna! Draga mea, dacă ți-a băgat un / doua degete in vagin, înseamnă că nu mai ești virgina! La sângerare, nu știu ce să zic, poate sa forțat mai mult sa îți bage degețel! Am o întrebare, te doare vaginul ceva? Sănătate, și Vacanță plăcută în continuare!