| BlancaFantasma a întrebat:

happyimi cer scuze ca postez aceasta intrebare aici dar e cea mai vizualizata >rubrica:". pana acum cateva zile ma gandeam sa dau la facultatea de litereoh go on dar m`am razgandit si as vrea la ASE la bucuresti mai ales ca nu se mai dau examenlove struck Ce credeti e o alegere buna? E vreunul dintre voi student acolo?love struck cat mai multe pareri va rog, toate le accept caci sunt foarte indecisa! voua ce facultate v-ar placea sa urmati?

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Litere tot la Bucuresti
Sau Dreptul.

| eagleeye a răspuns:

Crezi ca poate raspunde cineva pentru tine? Urmeaza-ti inima si instinctele! Niciodata sa nu faci o scoala pentru ca asa ai vazut ca ala face bani si etc! Fa ceea ce iti place pentru ca nu exista placere mai mare pe lumea asta decat sa muncesti ceea ce iti place si mai ales sa castigi si bani din asta! Analizeaza, vezi ce-ti place mai mult si go ahead!