| costinxx22 a întrebat:

Imi place de o fata si cand va incepe scoala din nou as vrea sa-i dau un biletel cum credeti ca va reactioana persoana pe care o plac ce o sa spuna, o sa spuna ca ma palce sau nu va rog repede raspunsuri pana pe 10 aprilie 2012!

Răspuns Câştigător
| ineedyourehelp a răspuns:

Eu zic asa : Ar fi foarte dragut un asemenea gest de la un baiat si cu siguranta o va impresiona in bine. Vorba aia,, Daca nu risti, nu castigi " si decat sa iti para rau pentru ce nu ai facut, mai bine sa iti para bine ca ai incercat ...In locul tau nu m-as semna, as lasa ceva mister pentru ca asta le place cel mai mult fetelor. Oricum bafta si daca nu merge, capu' sus si zambeste happy! Sper ca te-am ajutat :].

3 răspunsuri:
| anonim333 a răspuns:

Nu stiu.