| Rianana a întrebat:

imi place de un baiat, dar n-am curaj sa-i spun, vorbim pe mess si el mi-a spus ca ma place si eu nu am curaj sa-i spun ca sunt inebunita dupa el. Sfaturi pls!

Răspuns Câştigător
| PussicatDolls a răspuns:

Buna love struck Pai, si eu am aceeasi situatie. happy Totusi trebuie sa iti invingi teama asta sad E un moment si o oportunitate de care cu greu ai parte happy Grabeste`te! big grin Poate cand vei vrea tu sa-i spui va fi mult prea tarziu! love struck Asa ca, fara frica si fara emotii. love struck o sa vezi ce bine o sa te simti cand ii vei zice love struck Cum zice si LordCronos; spune`i deschis "Te plac mult!" happy
Sper ca te-am ajutat si mult succes! Te pup happy

7 răspunsuri:
| Rianana explică:

Ok nu-s inebunita dupa el il plac mult si atat...

| Rianana explică:

Mersi la toti pentru sfaturi.dar acum nu stiu la care sa dau funda

| LordCronos a răspuns:

Spune-i-o si tu pe messenger. ce e asa greu!

"TE PLAC MULT!"

| iwaaashere a răspuns (pentru LordCronos):

Din moment ce acel baiat ti-a zis ca te place, tie nu ar trebui sa-ti fie frica sa-i spui ca si tu il placi,, mai mult curaj! :*

| denny74 a răspuns (pentru LordCronos):

Sa sti ca si eu sunt in aceeasi situatie si eu am zis ca o sa-mi fac curaj ca sa-i zic

| Oxa a răspuns:

Nu e bine! Niciodata sa nu-i zici unui baiat ca esti injebunita dupa el pentru ca s-ar putea sa i se urce la capwinking asa ca mai bine ai pune o fata un baiat sa-i zica ca crede ca si tu il placi si sa il incurajeze sa te intrebewinking

| BomboniQA12 a răspuns:

Pai e simplu daca il placi ii spui si eu te plac...Dar nu ii spune c aesti inebunita dupa el ca s-ar putea sa se foloseaska de tien pe baza la aceasta.II spui ca=l placi si tu dar nu mergi mai departe asteapta sa faca el urmatorul pas nu incepe tu ca unii baieti asta si asteapta ca tu sa facu primul pas ca ei sa te poata manipula as acum vor ei. spune-i cal palci si asteapta sa vezi reactia lui apoi actioneaza mai departe!