| denisuca2012 a întrebat:

Imi place de un baiat, dar nu sunt sigura ca el ma place! Iesim la suc, in cluburi, dar niciodata nu doar noi doi, ci impreuna cu alti prieteni de`ai mei sau de`ai lui. Vorbim, povestim dar numai la scoala sau cand iesim, pe mess sau pe fb nu imi scrie, nici mesaje sau sa ma sune! Cum aflu daca macar ma simpatizeaza si cum il pot face sa ma placa? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti tu cu el.pe mess sau prin mesaje.comunicarea este cea mai importanta.nu ai nimic de pierdut daca vorbesti tu cu el.si o sa afli daca te simpatizeaza. fii tu,fii naturala,vorbeste cu el,zambeste-i, priveste-l si o sa il faci sa te placa, daca nu cumva te place deja. bafta si sper sa reusesti.te pup.

| denisuca2012 explică (pentru dincolodevise):

Iti multumesc mult de raspuns! Voi tine cont!
Te pup si eu

3 răspunsuri:
| andu_9113 a răspuns:

Cel mai bine e sa ii spui, le telefon, prin mesaje sau fata in fata.Dar si un sarut face cat 1000 de vorbe.rapeste'i un sarut, si vezi ce se intampla, ce parere are! succes

| denisuca2012 explică (pentru andu_9113):

Iti multumesc! Voi tine cont.