| KatomikaTakumi a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa si nu stiu daca el ma place. El stie ca il plac.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Elena1996 a răspuns:

Uite,tu nu trebuie sa astepti nimic de la el,du-te la el si spune-i daca vrea sa fie cu tine,sa nu-ti fie frica de un refuz pentru ca altfel vei suferi mai mult,iar daca esti timida nu te gandi decat ca e ceva normal, asta e singura solutie ca el nu are ce sa-ti spuna daca tu nu-l intrebi ceva daca nu vb nu nimic fa cum ti-am sp o sa dea rezultate, daca te refuza date la alt baiat si imbracate intr-un fel in care sa-l atragi si o sa-i para rau ca te-a refuzat, arata-i femeia din tine

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BroascaCuElice a răspuns:

Si ce propui?

| SweetAndCandy a răspuns:

Da'te pe langa el sau imprieteneste-te cu prietenul lui cel mai bun si consulta-te cu elwinking! Succes!

| Rain_1754 a răspuns:

Ia gandeste-te. Il placi. Stie. Nu reactioneaza. Atat e de greu? Daca ar fi vrut ceva cu tine, ti-ar fi zis ceva. Bine, depinde de varsta. Daca ai sub. 16, 17 ani etc. se poate sa nu-ti zica nimic pentru ca stii tu cum se comporta pubertii. In cazul asta fa ce ti-a zis Elena 1996.