| BlueSquare a întrebat:

Imi place de un baiat mult si nu stiu daca simte acelasi lucru cum ii arat ca imi place fara sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Ii poti arata vorbind mult cu el, ajutandu-l la greu si in orice situatie dificila, daca un profesor zbiara( se ia ) de el sa-l aperi in fata lui si sa fii mereu langa el cand are nevoie de cineva pentru a-i da sfaturi.

1 răspuns:
| contαbαndonαt a răspuns:

Stai mai mult ca de obicei prin preajma sa, eventual bate-i si cateva apropouri scurte cu privire la voi doi, intr-un final isi va da seama si singur ca ceva nu-i in regula.