| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata ff mult si ea simte acelasi lucru(mi-a spus-o cea mai buna pr a ei) si nu stiu cum sa ii arat asta, ajutati-ma va roghappy

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Uite,iti propun ceva, vorbeste cu ea pe mess si printre altele intreab-o daca ii place de cineva. Vezi ce spune, dar daca e putin stanjenita schimba subiectul si revii cu el a doua zi (incearca sa vorbesti cat mai mult cu ea, dar nu numai pe mess) Dupa ce ai mai vorbit cu ea, daca esti timid, cand nu e pe messenger scrie-i ca o placi si daca vrea sa fie cu tine. Va vedea mesajul cand va intra pe messenger
*Daca ii scrii asta, e foarte important sa NU folosesti emoticoane fiindca poate va crede ca e o gluma

3 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pi atunci daca si ea te place,treci la atac,folosindu te de naturaletea ta.
Incearca sa stai de vb cu ea,invit o la un suc,o plimbare in parc si adu in discutie o eventuala relatie.
Chiar in cazul tau nu e greu, atata timp cat sentimentele sunt reciproce.
Un pic de elan si cred ca e suficient, iar discutand vei vedea ce anume si ar dori de la tine si.toate celelalte.
Succes pe mai departe!

| Alex1886 a răspuns:

Mai astept pareri... oricum merci

| HolyPotato a răspuns (pentru Alex1886):

Uite,iti propun ceva, vorbeste cu ea pe mess si printre altele intreab-o daca ii place de cineva. Vezi ce spune, dar daca e putin stanjenita schimba subiectul si revii cu el a doua zi (incearca sa vorbesti cat mai mult cu ea, dar nu numai pe mess) Dupa ce ai mai vorbit cu ea, daca esti timid, cand nu e pe messenger scrie-i ca o placi si daca vrea sa fie cu tine. Va vedea mesajul cand va intra pe messenger
*Daca ii scrii asta, e foarte important sa NU folosesti emoticoane fiindca poate va crede ca e o gluma

| ioanitabombonica a răspuns:

Pai...ar fi bine faci tuh primul pas, si sa lamuriti odata problema asta. spune-i ce vrei si gata vei vedea dupa acea