| mabimbo a întrebat:

Buna TPU: Imi place un baiat dar el este indiferent si se comporta mai frumos cu prietena mea cu care stau la banca si asta ma cam supara.
in ultima vreme ma cert cu el mereu pe mess ce sa fac sa nu par disperata?

Răspuns Câştigător
| enacheirina a răspuns:

Nu il mai baga in seama. Lasa-l sa se bage el cu tine in seama, lasa-l pe el sa faca primul` pas. Daca intra pe mess pe tine, si incepe sa vorbeasca urat, nu-i raspunde.:*

| mabimbo explică (pentru enacheirina):

Mersi este un sfat foarte bun

2 răspunsuri:
| claudia89 a răspuns:

Iti spun un singur lucru...indiferenta doare cel mai tare, prefate indiferenta!