| andrei_2274 a întrebat:

in primul rand am 14 ani. As vrea sa imi incep viata sexuala, stiu cam ce trebuie despre asta... dar am o teama, eu cand ma masturbez imediat dupa ce termin, ejaculez... cand incep actul sexual imediat dupa ce incep, o sa ejaculez? multumesc.

Răspuns Câştigător
| kokkaina a răspuns:

Scuze dar nu are nici un sens intrebarea ta "cand te masturbezi imediat dupa ce termini, ejaculezi"stii macar ce-i aia ejaculare? dupa ce ejaculezi inseamna terminat! acum depinde de tine cat de mult o sa dureze o partida de sex conteaza si experienta, la inceput ai sa termini repede va trebui ca partenera sa fie intelegatoare cu tine ca daca ar incepe sa rada de tine ai sa ramai nasol si de cate ori ai sa incepi vreo partida de sex nu o sa te mai concentrezi f bine ci ai sa ai o teama sa nu se repete dar oricum pe parcurs ai sa le inveti pe toate asa ca succes si sa dai tare din buci happy

6 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Nu frate!
Masturbarea e cu totul altceva fata de actul sexual.Desigur ca vei termina mai repede decat unul experimentat dar nu te teme, toti suntem asa la inceput.

| pufulete17 a răspuns:

rolling on the floor esti tare! cum se intampla cu masturbarea asa merge si cu actul sexual! cand "te termini "ejaculezi.asa ca foloseste un prezervativ neaparat! 14 ani.esti prea mic baiatule! mai asteapta sa iti mai creasca! bafta

| ServanaAtoni a răspuns:

O sa te faci de ras.
de ce? pentru ca esti prea mic! din toate punctele de vedere.

| Ciufulici a răspuns:

Am si eu o intrebare? De ce toti impotentii posteaza pe acest site sau mai degraba pe aceasta categoriestraight face ma uimiti oameni buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi-ți bă frustratule de școală! Lasă sexul, dacă nu vrei să-ți nenorocești iubita!