| misterXx a întrebat:

nu mi-am inceput viata sexuala
Intrebarea este, dupa actul sexual cu o fata, nu vreau sa o las virgina, unde ejaculez?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Hai sa lamurim chestiunea asta.
Dupa ce veti face sex, ea nu va mai fi virgina, indiferent unde ejaculezi. Pentru a evita sa o lasi insarcinata (presupun ca la asta te refereai de fapt) e cel mai recomandat sa va protejati. Ar trebui sa nu astepti chiar pana in momentul in care iti vine tie, deoarece, poate cuprins de placerea momentului, iti vei da drumul in ea. De asemenea, fiind prima data si pentru tine, vei ejacula destul de rapid. Un prezervativ e cel mai indicat.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii poti ejacula pe burta sau pe un servetel

| ombladon a răspuns:

Sa nu o lasi insarcinata poate, ejaculezi si tu pe unde apuci, unde crezi tu ca poti curata mai usor laughing

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Omule, să mor dacă am înţeles ceva. După ce o fată are contact sexual, nu mai e virgină, nu contează unde ejaculezi. Binee, dar dacă ejaculezi în vaginul ei, poate rămâne şi însarcinată.

| neutrino a răspuns:

Aceasta poate fi catalogata intrebarea zilei, care are un mister total.

| danimotenel a răspuns:

Pe faţa, in gură de preferat.

| OliverArrow a răspuns:

Folosete prezervativ si nu o sa mai ai problema aceasta.

| Turok90 a răspuns:

Să nu o lasi virgină. Bună asta. Cum spune Ombladon, ejaculezi oriunde în afara vaginului.Pe jos, pe burta sau spatele ei, într-un șervețel, etc

| TheLightBringer a răspuns:

Mai daca fata e mai delasatoare de felul ei..in gura desigur sau pe obraz daca i e scarba de gust, femelelor de obicei le plac sa fie dominate big grin