| Micutza1Tha a întrebat:

Intr-o zi am fost afara cu un amic si ne-am insetat amandoi asa ca l-am invitat la mine sa se racoreasca. Am vorbit, ne-am distrat dar dintr-o data m-a luat in brate vroia sa ma sarute, dar m-am dat inapoi si el si-a dat tricoul jos, a incercat sa faca si alte chestii, norocul meu este ca mi-a sunat telefonul si i-am zis ca daca nu dispare in clipa aia din casa mea o sa dea de necaz, asa a plecat, iar acuma nu stiu ce sa fac? Sa le spun parintilor sau nu?

Răspuns Câştigător
| sEnOkHs a răspuns:

Nu prea are rost sa le spui...plus ca el probabil ca te place si...incearca sa mai vorbesti cu el dar momentan nu il m-ai chema la tine

8 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Hahahahahaha

| epurasu a răspuns:

De ce l-ai chemat?-- nu sa va racoriti? Rog seriozitate! Tu esti de vina nu el! Daca nu incerca sa va,, racoriti,, ai dadeai un calificativ mic, asa ca abtine-te si pe viitor atentie!

| Emilian65 a răspuns:

Foarte bine ca l-ai dat afara pe nesimtitul ala de baiat.

| minrest a răspuns:

Mai important este sa retii ideea ca o fata nu trebuie sa ste singura intr-o casa cu un barbat. Ma mir ca nu stiai asta. O zi buna.

| darriya a răspuns:

Pai aici tu esti de vina, de ce l-ai chemat la tine? nu puteai sa-spui asteapta-ma putin ma duc sa iau apa/suc? cam ti-a placut si tie..pai intr-un final ai vazut de ce este in stare si data viitoare nu te va mai lasa...in caz ca iti place de el fa ce vrei.el e cam lichea ca toti ceilalti de varsta lui.

| SebastianCMT a răspuns:

Greseala ta ca l-ai invitat in casa, pentru ca uni gandescu cu capul care practica! Si cel mai bine ar fi sa nu le spui parintilor...

| nicoletitza a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa le spui parintilor tai. Ei mereu o sa te ajute si o sa te sprijine.

| nicoletitza a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa le spui parintilor tai. Ei mereu te vor ajuta si te vor sprijini.