| deeaioanacostache a întrebat:

Am fost cu un baiat acum 3 luni despartirea a fost dureroasa dar am trecut peste si ieri a venit la mine si a vrut sa ma i-a in brate l-am lasat. apoi in pauza viitoare eu vb cu el de sport si s.a dat spre mine mi-am dat seama ca vroia sa ma sarute apoi a zis ca da ii venea sa ma sarute. apoi m-a luat in brate si a inceput sa ma sarute si a plecat dupa am vorbit cu el pe facebook si a zis ca a fost frumos si ca uitase ca sarut foarte bine.a zis ca i-a batut inima tare si ca ar fi vrut sa vina dupa mine in clasa sa ma sarute iar ( se sunase) ...si apoi m.ia zis ca pacat ca prietena lui nu saruta ca mn.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Te minti singura cand spui ca ai trecut peste. Daca treceai nu mai avea ce cauta in bratele lui odata ce te-a facut sa suferi. In plus, a facut asta sa isi demonstreze lui cine stie ce. Faza cu prietena a fost chiar nesimtita. ai putina demnitate si nu mai lasa orice maimutoi sa isi bata joc de tine. Cauta respect in primul rand.

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Te-a umilit.

| SkyPilot a răspuns:

Baiatul incerca sa profite de tine. Un baiat serios ar fi venit sa iti spuna ce simte pentru tine si ti-ar fi propus sa va impacati. In acel moment, prietena de dupa tine era de mult disparuta.
Este clar ca nu ai trecut peste despartire si esti vulnerabila, iar el stie asta foarte bine. Ai doua posibilitati: il lasi sa isi bata joc de tine sau il trimiti la plimbare si iti vezi de viata ta.

| AndyAndrey01 a răspuns:

Poate vrea sa fie cu doua fete mai bine i-ai spune cu mine sau cu ea

| AndyAndrey01 a răspuns:

Daca vrea sa fie cu tine iai spui : ori stai cu mine si nu ne mai despartim ori lasa-ma in pace

| deeaioanacostache explică:

A fost si vina mea. Nu incerc sa ii iau apararea dar...e un baiat sincer si onest, e alfel ...nu s-ia batut joc... Sunt confuza